قیمت صندلی ضد تعریق

از آن جا که شخص کارمند بیشتر وقت خود را بر روی صندلی و در محل کار می گذراند، باید از صندلی استفاده کند که استانداردهای لازم را دارا باشد. یکی از این شرایط، این است که صندلی قابلیت عبور هوا رو داشته باشد و باعث شود شخص کمتر عرق کند.

صندلی ضد تعریق

بعضی از صندلی ها از جنسی تهیه می شوند که فرد در هنگام استفاده زیاد عرق نکند. برای صندلی های معمولی دیگر می توان از عرق گیرهای مناسب استفاده کرد. از جمله صندلی های ضد تعریق می توان این موارد را نام برد:

  • صندلی های کارمندی
  • صندلی های مدیریتی
  • صندلی های آرایشگاهی
  • صندلی های دندان پزشکی

در تمام این صندلی ها برای جنس روکش از پارچه متریال استفاده می کنند که از نوع ضد تعریق یا توری باشد و هوا را به خوبی جریان دهد. علاوه بر این باید صندلی بر اساس استانداردهای لازم و ارگونومیکی طراحی شده باشد.
صندلی ضد تعریق

قیمت صندلی ضد تعریق

برای تعیین قیمت صندلی ضد تعریق به چند نکته باید توجه کرد:

  1. نوع صندلی
  2. کیفیت مواد اولیه در تولید
  3. جنس روکش صندلی
  4. طرح و مدل صندلی
  5. مکان مورد استفاده

بیشتر صندلی های اداری دارای روکش های مناسبی برای تعریق می باشند. بعضی از این روکش ها روی خود صندلی می باشد و بعضی دیگر را می توان به صورت جدا با قیمت مناسب تهیه کرد. روکش های صندلی ضد تعریق در جنس های گوناگون نمدی، توری می باشند.
قیمت صندلی ضد تعریق

خرید اینترنتی صندلی ضد تعریق

یکی از راه های آسان برای داشتن یک صندلی مناسب، استفاده از خرید اینترنتی است. بهتر است در هنگام خرید تمام جوانب را در نظر بگیرید و در بین برندهای گوناگون، بهترین را انتخاب کنید. صندلی را می توان مناسب دانست که از کمر، ستون فقرات، گردن و مفاصل در برابر آسیب محافظت کند. افرادی که زیاد عرق می کنند می توانند از صندلی ضد تعریق یا روکش های مناسب استفاده کنند.
خرید اینترنتی صندلی ضد تعریق

تماس با ما