پخش عمده صندلی انتظار

شاید شما برای خرید بهترین صندلی انتظار به این سؤال اندیشیده باشید که از کجا باید شروع کنید؟ ما در مرکز پخش عمده صندلی انتظار با معرفی طرح ها و مدل های مختلف به شما در انتخاب یک صندلی انتظار زیبا و مناسب کمک می کنیم.

خرید و فروش صندلی انتظار امروزه در دستور کار مراکز مختلف پزشکی یا ارگان هایی قرار گرفته است که روزانه تعداد زیادی ارباب رجوع برای حل مشکلات خود به آنجا مراجعه می کنند و طبیعتا در طی مدت زمانی خاص باید بر روی این صندلی ها بنشینند تا نوبتشان شود و برای انجام کار خود به شخص مربوطه مراجعه کنند. امروزه انواع صندلی انتظار با کیفیت بهتری نسبت به قبل تولید و توزیع می شود و متریالی برای تولید این صندلی ها به کار گرفته شده است که بتوان تا مدتی را خیلی راحت بر روی آن نشست و احساس خستگی و فشار نداشت.پخش عمده صندلی انتظار

انواع صندلی انتظار

انواع صندلی انتظار

 • صندلی صدفی
 • صندلی پانچی
 • صندلی لوله ای
 • صندلی هلالی
 • صندلی تالاری
 • صندلی فرودگاهی
 • صندلی ردیفی
 • صندلی دسته دار
 • صندلی چرمی
 • صندلی پروفیلی

انواع صندلی انتظار موجود در بازار کشور ما به شرح زیر می باشند:

صندلی چهار پایه روما: این صندلی از استحکام و راحتی خیلی زیادی برخوردار می باشد و امروزه در مراکز خیلی لوکس مورد استفاده قرار می گیرد زیرا قیمت آن به نسبت سایر صندلی های موجود در بازار بیشتر می باشد.

این صندلی از پایه های فولادی و روکش کروم بهره می برد و طیف رنگ آن نیز خیلی گسترده می باشد و از این لحاظ، کلیه سلیقه ها را پوشش می دهد. از این صندلی هم می توان در جهت چینش پر تعداد افراد در مراکز مختلف و هم در خانه برای پذیرایی از تعداد زیادی از مهمانان استفاده نمود.

صندلی انتظار دو نفره تکنو: این صندلی هم از استحکام خیلی خوب و راحتی بسیار زیادی برخوردار می باشد. این صندلی از جمله صندلی های محبوب انتظار می باشد و به دلیل قیمت مناسبی که دارد، توانایی خرید و تهیه آن برای کثیری از افراد امکانپذیر است و به این دلیل حجم فروش آن نیز خیلی بالا می باشد.

صندلی انتظار راینو: صندلی انتظار راینو دارای طیف رنگ 24 تایی می باشد و به دلیل تنوع خیلی گسترده، مورد استقبال خیل عظیمی از افراد قرار گرفته است. 

صندلی انتظار وگا: این صندلی از تشک و نشیمن کاملا گرد برخوردار می باشد و پشتی آن نیز چند ضلعی و مقعر است. تلفیق این دو هنر در کنار هم، زیبایی بسیار ایده آلی را به محیط می بخشد.

از این صندلی در سالن های خیلی شیک و لاکچری استفاده می شود مانند تالار های بزرگ عروسی، هتل ها، رستوران های خاص و … این صندلی دارای پایه های فلزی می باشد و از مقاومت بسیار زیادی نیز برخوردار است و تا وزن خیلی زیاد را خیلی راحت تحمل می کند. 

پخش صندلی انتظار

پخش صندلی انتظارشرکت های عرضه کننده انواع صندلی انتظار، بر مزایای متعدد خرید و فروش این صندلی ها در حجم زیاد، اشراف کامل دارند و به خوبی می دانند که در این حالت، حجم بیشتری از این اجناس را به فروش خواهند رساند و طبیعتا از سود مالی بهتری نیز بهره مند خواهند شد.

خریدارانی نیز که به روش عمده اقدام به خرید می کنند، درصدی از مبلغ نهایی برای ایشان کسر می گردد و همچنین می توانند اجناس مورد نیاز خود را تا مدت طولانی در دسترس داشته باشند.

در دسترس بودن محصولات تا مدت طولانی به منزله در امان ماندن از موج بعدی افزایش نرخ این اجناس می باشد. قطعا مستحضر هستید که در تعیین قیمت انواع صندلی انتظار، عوامل متعددی دخیل می باشند.

این عوامل نیز به صورت مداوم در حال متغیر شدن هستند و بنا بر همین دلیل، امروزه شاهد تغییرات مکرر قیمت صندلی انتظار هستیم. پس زمانی که شما بتوانید اجناس مورد نیازتان را تا مدت طولانی در دسترس داشته باشید، از یک صرفه اقتصادی ایده آل بهره مند شده اید.

خرید عمده صندلی انتظار از مزایای متعدد دیگری نیز برای خریداران برخوردار می باشد که اصلی ترین مزیت ها به شرح زیر می باشد:

 • در این حالت، خریداران می توانند اجناس مورد نیاز خود را تا مدت طولانی در دسترس داشته باشند و این امر به معنای آن است که از موج بعدی افزایش قیمت این اجناس در امان خواهند ماند. قطعا می دانید که نرخ انواع صندلی انتظار بر اساس عوامل مختلف تعیین می شود و با توجه به متغیر شدن این عوامل، در نهایت قیمت این صندلی ها نیز تغییر خواهد کرد. بنابراین زمانی که شما حجم زیادی از این صندلی ها را در دسترس خود داشته باشید قطعا از موج بعدی افزایش نرخ آنها در امان خواهید ماند.
 • خریداران می توانند اجناس مورد نیاز خود را با تنوع فراوان تهیه کنند و زمانی که این صندلی ها را با تنوع زیاد در دسترس خود داشته باشند، قطعا از خرید خود رضایت بیشتر خواهند داشت.
 • خرید عمده صندلی باعث می شود که در همان مرحله اول خرید، درصدی از مبلغ نهایی برای شما کسر شود و به این شکل شما با قیمت خیلی مناسبی مواجه شوید.

اصول طراحی و تولید صندلی انتظار

اصول طراحی و تولید صندلی انتظار

 • وجود پشتی با انحنای خوب و مناسب برای سلامت کمر انسان
 • داشتن پایه ثابت و اصطکاک لازم در آن جهت ممانعت از حرکت صندلی
 • داشتن سبد یا میز کنار صندلی انتظار جهت قرار دادن وسایل
 • انتخاب صندلی انتظار استاندارد و متناسب با تعداد مراجعین و دکوراسیون محیط

در طراحی و تولید جنس صندلی انتظار باید به یکسری از ویژگی ها و مشخصات توجه و دقت کامل داشته باشید تا بتوان با استفاده از آنها بهترین صندلی ها را تولید کرد و به بازار فرستاد.

کما اینکه امروزه شاهد این امر هستیم که شرکت های تولید کننده با بهره گیری از بهترین پارامترها و آیتم ها بهترین صندلی ها را تولید کرده و به بازار روانه می کنند. در تولید این صندلی ها فاکتور های زیر خیلی مهم است:

کیفیت و راحتی: علی الخصوص قسمت نشیمنگاه این صندلی باید با استفاده از متریال و مواد اولیه ای تولید شود که فرد بتواند تا چند ساعت خیلی راحت بر روی آن صندلی بنشیند.

قطعا مستحضر هستید که در فضاهایی مانند بیمارستان ها، ممکن است که فرد در اتاق انتظار، تا چند ساعت پشت در اتاق عمل بنشیند و لازم است که متریال استفاده شده در این صندلی ها، از کیفیت مطلوب برخوردار باشد.

استحکام: پایه های صندلی انتظار باید از فلز و فولاد تشکیل شده باشد و به این ترتیب تا وزن زیاد را کاملا تحمل کند و مشکلی در این رابطه ایجاد نشود. معمولا طراحی صندلی انتظار به گونه ای امروزه صورت می گیرد که تا وزن 150 کیلوگرم را تحمل کنند.

زیبایی: در برخی از ادارات و مراکز، قطعا زیبایی صندلی نیز بسیار اهمیت دارد. در این مراکز سعی می شود تا رنگ غالب محل کار با رنگ این صندلی ها هماهنگ شود و به این ترتیب، ترکیب بسیار زیبا و ایده آلی به وجود بیاید.

در حال حاضر شاهد تنوع بسیار گسترده از انواع صندلی انتظار در طرح و رنگ آن هستیم و این تنوع به وجود آمده، باعث باز تر شدن دست خریداران در جهت تهیه اجناس مورد نیاز خود شده است.

کدام صندلی انتظار مناسب محیط کاری شماست؟

کدام صندلی انتظار مناسب محیط کاری شماست؟شما باید فاکتور های مهمی را در زمینه انتخاب صندلی مناسب برای انتظار محیط کاری خود در نظر بگیرید. مهم ترین فاکتور در این راستا، کیفیت و راحتی صندلی ها می باشد.

به خصوص اگر کار شما به شکلی است که مراجعه کنندگان باید مدت زمان طولانی بر روی صندلی بنشینند، پس باید طوری این صندلی‌ ها را تهیه کنید که افراد بتوانند، هنگام نشستن بر روی صندلی احساس راحتی داشته باشند. در غیر این صورت طبیعتاً حس بدی به ایشان منتقل شده و ممکن است که دیگر به محل کار شما برای انجام کارهای خود مراجعه نکنند. 

فاکتور دیگری که باید در نظر بگیرید، رنگ صندلی ها به نسبت رنگ محیط کار شما می باشد. هماهنگ کردن این دو پارامتر با هم برای شما بسیار اهمیت دارد و می‌تواند جلوه بسیار ایده آلی را به محیط کار شما بخشد. سعی کنید که رنگ غالب محل کار خود را با رنگ صندلی ها هماهنگ کنید تا جس بسیار خوبی به ارباب رجوع شما در این حالت انتقال یابد.

جنس صندلی های انتظار

جنس صندلی های انتظارصندلی های انتظار در روکش های چرمی، پارچه ای، فلزی و پلاستیکی قابل ارائه هستند. این صندلی ها در قسمت های بدنه، پشتی و پایه دارای جنس های مختلف می باشند و با توجه به متراژ فضای اداری یا محیط تجاری، مطب و مراکز درمانی در جنس های زیر تولید می شوند:

 • صندلی پلاستیکی
 • صندلی فلزی
 • صندلی پروفیلی
 • صندلی چرمی
 • صندلی پارچه ای
 • صندلی های وینیلی

در تولید کثیری از این صندلی ها، از چرم خالص استفاده می شود تا ارباب رجوع در ادارات و سازمان های مختلف بتواند با خیال راحت تا ساعت های طولانی و بدون احساس هرگونه خستگی بر روی آنها بنشیند.

البته انواع این صندلی در بازار از درجه کیفیت های متفاوت برخوردار می باشند و هر کدام جنس منحصر به خود را دارند.

صندلی انتظار با قیمت مناسب

مرکز پخش صندلی انتظار با تولید صندلی هایی با کیفیت عالی و قیمت مناسب و ارزان شما را در مدرن کردن فضای پذیرش محیط کاریتان یاری می کند تا تصویری متفاوت و ماندگار از نام خود بسازید.

خرید صندلی انتظار مناسب با قیمت خوب به روش های مختلف امکانپذیر می باشد. با استفاده از دو روش روش می توان صندلی انتظار را با کیفیت خیلی خوب و قیمت مناسب تهیه کرد:

خرید مستقیم: در خرید مستقیم شما می توانید با هسته اصلی و مرکزی تولید و توزیع کننده این اجناس سر و کار داشته باشید و قطعا در این حالت قیمت خیلی مناسبی برای شما محاسبه می شود.

در خرید مستقیم همچنین شما می توانید که گارانتی و ضمانت خرید خود را دریافت کنید و این موضوع باعث می شود که شما از بابت درجه کیفیت محصول نیز خیالتان راحت خواهد بود.

خرید آنلاین: در خرید اینترنتی، برای شما مبلغ بسیار مناسبی محاسبه می شود. زیرا در بستر فروشگاه های اینترنتی یکسری هزینه های اضافه وجود ندارد. صاحبان فروشگاه های اینترنتی قطعا از پرداخت هزینه هایی مانند اجاره مغازه، پرداخت قبوض مختلف خدماتی و مالیات های متعدد معاف می باشند.

همچنین صاحبان فروشگاه های اینترنتی، اجناس موجود در سبد کالایی خود را به دلیل کشاندن قسمت بیشتری از بازار به سمت خود، با قیمت مناسب تر در اختیار مشتریان خود قرار می دهند و به این شکل، قیمت محاسبه شده برای خریداران خیلی مناسب تر از حالت عادی می باشد.

لازم به ذکر است که اگر خرید عمده را به هر یک از این دو شیوه خرید اضافه کنید، قطعا صرفه اقتصادی شما چندین برابر خواهد شد و از قیمت خیلی مناسب تری بهره مند خواهید شد.

نکاتی جالب توجه در مورد صندلی انتظار

نکاتی جالب توجه در مورد صندلی انتظاردرباره صندلی های انتظار، به دلیل تنوع گسترده آنها در بازار، به موارد مختلفی می توان اشاره کرد. پایه های کثیری از این اجناس امروزه از جنس فلز و فولاد می باشد و این امر باعث می شود تا مقاومت صندلی بالا تر برود و تا وزن حدود 150 کیلوگرم را به راحتی تحمل کند.

رنگ های به کار رفته در تولید انواع صندلی انتظار شیک، رنگ های جذاب و شاد می باشند تا حس خیلی مطلوبی را به افراد منتقل نماید.

اگر با صندلی انتظاری برخورد نمودید که تمام این پارامترها و آیتم ها را با هم داشت، قطعا با پکیجی ایده آل مواجه هستید و می توانید خرید خود را به بهترین شکل ممکن انجام داده و از آن نهایت بهره و استفاده را ببرید.

صندلی انتظار چگونه تولید می شود؟

امروزه ساعت ها کار متمادی و پشت سر هم در ادارات، به صورت نشسته انجام می شود. پس باید به حق و حقوق کارمندان و افراد احترام گذاشت و صندلی های با کیفیت تولید نمود تا مردم بتوانند با خیال راحت، ساعت های طولانی بر روی آنها بنشینند و از این بابت احساس خستگی نکنند.

در تولید این صندلی ها از مواد اولیه ای مانند چوب، چرم، رنگ های مجاز و … استفاده می شود. این مواد اولیه با بهره گیری از افراد متخصص و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا، با هم ترکیب شده و مراحل مختلف تولید این صندلی ها را طی می کند.

خوشبختانه تولیدات انواع صندلی انتظار در کشور ما با رشد بسیار خوبی مواجه شده است و به صورت مداوم نیز شاهد افزایش درجه کیفیت و متعاقبا افزایش حجم فروش این اجناس در بازار هستیم.

سعی کنید برای خرید صندلی انتظار درجه یک، حتما با افراد متخصص و آگاه در این زمینه مشورت داشته باشید. افرادی که به صورت مداوم با این صندلی ها و مراکز تولید و توزیع کننده آنها سر و کار دارند، می توانند بهترین راهنمایی ممکن را به شما داده و شما را به سمت ایده آل ترین خرید ممکن سوق دهند.

بهترین مارک تولید شده از صندلی انتظار

بهترین مارک تولید شده از صندلی انتظارامروزه شرکت های تولیدکننده متعددی در زمینه تولید انواع صندلی انتظار در حال فعالیت می باشند. این شرکت ها با بهره گیری از متخصص ترین افراد، تکنولوژی روز دنیا و بهترین مواد اولیه، با کیفیت ترین صندلی ها را تولید می نمایند و روانه بازار می نمایند.

در حال حاضر شاهد ایجاد رقابت خیلی سنگین بین تمام شرکت های تولید کننده مربوطه هستیم. هر یک از این برند ها به خوبی می دانند که اگر نتوانند رضایت عموم مشتریان خود را جلب کنند، قطعا شرکت های رقیب این کار را انجام داده و به این ترتیب، قسمت اعظم بازار نیز به سمت شرکت های پر قدرت تر سوق پیدا خواهد کرد.

به همین دلیل این شرکت ها، تلاش می کنند تا با بهره گیری از بهترین پارامترها و آیتم های روز دنیا، کیفیت تولیدات خود را بالا ببرند و از بازار رقابت عقب نیفتند. طبیعتا این رقابت سنگین باعث افزایش درجه کیفیت این اجناس در بازار خواهد شد.

همانطور که امروزه شاهد این امر هستیم که این صندلی ها علاوه بر پوشش دادن کلیه بازارهای داخلی، در حجم بسیار زیاد به کشورهای همسایه صادر می شوند و به این ترتیب، سود مالی خیلی خوبی به اقتصاد کشور ما تزریق می شود.

صادرات از اصلی ترین پایه های اقتصادی یک کشور می باشد و زمانی که صادرات یک مملکت از رشد و شکوفایی خوبی برخوردار شود، قطعا اقتصاد آن مملکت به طور کامل متحول خواهد شد. بنابراین اگر اوضاع به همین منوال ادامه پیدا کند، قطعا می توانیم به خروج اقتصاد کشورمان از بحران امیدوار باشیم.

وظیفه افراد خریدار این است که رزومه و سوابق کلیه مارک های تولید کننده را به طور دقیق مورد نقد و بررسی قرار دهند و در نهایت بهترین شرکت مربوطه را انتخاب نمایند و خرید خود را از معتبر ترین شرکت ممکن انجام دهند.

جالب است بدانید که صندلی های انتظار موجود در بازار کشور ما به دو دسته تولید داخل و وارداتی تقسیم می شوند. فرقی ندارد که شما کدام یک از این مدل صندلی ها را انتخاب می کنید. نکته مهم انتخاب یک شرکت معتبر در جهت تهیه این اجناس، با کیفیت زیاد می باشد.

در این رابطه اگر از اطلاعات و تخصص کافی برخوردار نیستید، حتما به کسب اطلاعات لازم در این زمینه بپردازید. نه تنها برای خرید صندلی انتظار، بلکه برای تهیه کلیه اجناس موجود در بازار، به کسب اطلاعات درست و اصولی نیاز مبرم می باشد.

تماس با ما