مرجع فروش صندلی ام پی دسته دار

صندلی ام پی دسته دار مدلی بسیار کارآمد در محیط های اداری، درمانی و تحصیلی به شمار می آید. این نوع صندلی از مواد اولیه مختلفی ساخته می شوند که نقش مهمی در تعیین قیمت خرید و فروش آن نیز ایفا می کنند. در این مطلب به عنوان بزرگترین مرجع فروش عمده انواع صندلی، قصد داریم به بررسی تخصصی ساختار اصلی، مدل های ام پی دسته دار بپردازیم.

مرجع فروش صندلی ام پی دسته دار

ساختار اصلی صندلی ام پی دسته دار

ساختار اصلی صندلی ام پی دسته دار صندلی ام پی در دو مدل دسته دار و بدون دسته طراحی و تولید می شود. این محصول دارای کفی و پشتی از جنس پلاستیک و رویه چرم است که از نظر کیفیت و نوع کارآیی تنوع بسیار زیادی دارد. پایه های آن نیز عمدتا فلزی هستند و به علت طراحی منحصر به فرد قابلیت استفاده در محیط های مختلف را دارند.
مدل های دسته دار به صندلی دانشجویی نیز معروف است که اغلب در موسسات تحصیلی خصوصی و دانشگاه های مورد استفاده قرار می گیرند.

در مورد ساختار اصلی این صندلی های پرکاربرد می توان به موارد تخصصی زیر اشاره نمود:

  • جنس پایه ها از پروفیل های مقاوم در برابر زنگ زدگی هستند.
  • رنگ پروفیل ها از نوع کوره ای و مقاوم در برابر آب انتخاب شده اند.
  • کفی و زیره صندلی از جنس نئوپان فشرده است.
  • روکش های کفی و پشتی صندلی از چرم مصنوعی ساخته شده اند.
  • ابر و فوم استفاده شده در ضخامت های مختلف

انواع صندلی ام پی بدون دسته در مراکز پزشکی و بیمارستانی، مراکز اداری و سالن های عمومی مانند سالن فرودگاه و … قابلیت استفاده دارند. نمونه پرکاربرد این محصول در رنگ مشکی تولید می شود اما امکان خرید رنگ های سبز، آبی و قرمز آن نیز در بازار کلان شهرها به صورت سفارشی وجود دارد. البته این محصول در سایز استاندارد تولید می شود و قابلیت تغییر پایه ها یا کفی آن وجود ندارد.

خرید بی واسطه صندلی ام پی دسته دار

خرید بی واسطه صندلی ام پی دسته دار خرید و فروش صندلی ام پی دسته دار امری رایج در بین مدیران مراکز و موسسات مختلف است. نکته مهم اینکه طی ماه های اخیر شاهد افزایش و روند صعودی قیمت فروش این محصولات هستیم. این روند نیز تحت تاثیر افزایش قیمت مواد اولیه و نوسانات بازار است که گاهاً چالش هایی را برای خریداران ایجاد کرده است.
شرکت های متعددی در زمینه طراحی، تولید و عرضه مستقیم این محصولات به صورت نمایندگی فعالیت دارند. با این وجود به علت نوسانات شدید بازار یکی از بهترین شیوه های خرید صندلی ام پی اصل و مرغوب، مراجعه به نمایندگان آنلاین است.
در این مرکز کلیه محصولات اداری و دانشگاهی در این زمینه با قیمت کارخانه تولیدی و با بهترین برندها به صورت مستقیم و بدون واسطه برای خریداران در سراسر کشور ارسال می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما