قیمت بهترین صندلی کارمندی ایرانی

با شروع و آغاز تمدن و رواج زندگی شهری طراحی و ساخت صندلی، میز و سکو در 5000 سال پیش در کشورهای پیشرو در تمدن و زندگی شهری آن زمان یعنی ایران و مصر آغاز گردید.
زندگی شهری و لزوم ایجاد نظم استفاده از صندلی و میز و نیمکت را اجتناب ناپذیر می نمود.
کاربرد صندلی در محیط های شهری جهت استفاده عموم مردم هنگام استراحت تبدیل به فرهنگ گردید.
از این رو طراحان جهت زیبا سازی محیط های شهری صندلی و نیمکت های مورد استفاده در این فضاها را با بهترین طراحی و با در نظر گرفتن مولفه های متناسب با محیط طراحی می نمودند.
این امر موجب گسترش صنعت صندلی سازی در جوامع مختلف گردید به نحوی که کشورها و طراحان بسیاری در طراحی صندلی ها صاحب سبک گردیدند و صندلی ها با طراحی های خاص را به نام خود ثبت نمودند.

تولید صندلی کارمندی ایرانی

شرکت های ایرانی، خوشبختانه توانسته اند در بازار رقابتی تولید صندلی، ارائه کننده بهترین محصولات باشند از این رو نقش عمده ای در اقتصاد کشور دارند. تولیدات این نوع صندلی کارمندی، با توجه به اهمیت بالای استاندارد نوع نشستن، برای صادرات نیز گزینه مناسبی می باشد.
شکل و جنس صندلی ها نشان دهنده سبک خاصی از صندلی سازی به شمار می رود که در گونه صندلی های اصیل و منحصر به فرد قابل مشاهده می باشد.
در این شرکت بهترین نوع صندلی کارمندی با شرایط کاملاً استاندارد و در تنوع رنگ و جنس تولید می گردد.
قیمت این محصول نسبت به نوع خارجی بسیار مقرون به صرفه تر می باشد.

صندلی کارمندی باکیفیت

یکی از دلایل گسترش صنعت صندلی سازی کاربرد فراوان آن در محیط های اداری سازمان ها بود که نیاز به طراحی های مختلف و متناسب با نیاز مشتریان داشت. سازمان ها جهت حفظ انگیزه و شادابی کارمندان و افزایش کارایی و خلاقیت پرسنل خود نیاز به صندلی هایی داشتند و دارند تا بتواند جوابگوی این نیاز مهم آنها باشد.
با توجه به اینکه کارمندان سازمان ها اکثر اوقات کاری خود را بر روی این صندلی ها می گذرانند لذا رعایت موارد ارگونومی در طراحی صندلی به شدت احساس می گردید. انواع طرح های گوناگون با شکل های مختلف در این نوع صندلی ها به کار گرفته شد تا نیاز بازار را به این نوع صندلی تأمین نماید.

بهترین صندلی کارمندی

بهترین صندلی کارمندی ایرانی دارای ویژگی هایی می باشند که لزوم رعایت این موارد در طراحی اینگونه صندلی ها از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.
ویژگی هایی نظیر موارد زیر از جمله صندلی اداری مرغوب به شمار می آید.

 • قابلیت تنظیم
 • تنظیم ارتفاع
 • تنظیمات پشتی
 • شکل پشتی
 • تکیه گاه صندلی
 • استاندار بودن
 • جنس تولیدی
 • اندازه
 • دسته دار بودن
 • و..

تکیه گاه صندلی که گودی کمر را در صورت تکیه دادن شخص بخوبی پُر نماید، محل نشیمن صندلی به گونه ای که هنگام نشستن طولانی مدت مشکلی برای پاها و مفاصل شخص کاربر ایجاد ننماید.
بهترین صندلی کارمندی

نمایندگی بهترین صندلی کارمندی ایرانی

در کشور ما شرکت هایی مختلفی در امر طراحی و تولید انواع صندلی های کارمندی فعالیت می کنند.
محصولات تولیدی این شرکت ها با توجه به سرمایه انسانی تحصیل کرده و برخوردار از دانش روز باعث شده تا تنوع تولید و کیفیت این کالا در حد بالایی انتظارات مشتری را برآورده نماید.
این شرکت ها محصولات خود را یا به طور مستقیم برای سازمان ها و ادارات و یا به صورت غیر مستقیم از طریق شیوه های زیر به مشتریان خود عرضه می کنند:

 • فروشگاه های اینترنتی
 • فروشگاه های سطح شهرها

قیمت بهترین صندلی کارمندی ایرانی را می توان با مراجعه به این فروشگاه ها اطلاع پیدا نمود و نسبت به خرید آن با توجه به تنوع بالای صندلی ها اقدام کرد.

تماس با ما