فروش عمده صندلی اداری ایرانی

فروش عمده صندلی اداری ایرانی از بحث های گرم همیشگی بازار ها بوده و هست.

و این را مدیون عنایت خداوند و بهره گیری از توان و ایده های طراحان و متخصصان ایرانی هستیم.

مهندسان و طراحان ما با به کار گیری تجهیزات روز موفق به تولید صندلی های اداری با کیفیت شده اند.

گفتنی ست طراحی مدرن و منحصر بفرد این صندلی های تولید شده افسار بازار فروش را در دست گرفته است.

با حمایت شما به پیش رفته ایم و سعی در تولید محصولاتی با کیفیت تر و جذاب تر خواهیم کرد.

صندلی اداری از مولفه های مهم و غیر قابل چشم پوشی در چیدمان فضا های اداری می باشد.

خرید عمده صندلی مدیریتی توسط بسیاری از سازمان ها و مراکز اداری بزرگ که به این وسایل نیاز دارند صورت می گیرد. این گونه صندلی ها طبق استاندارد هایی ساخته می شوند که مناسب ارگونومی بدن بوده و به همین دلیل در اثر نشستن های طولانی آسیبی به ستون فقرات وارد نمی سازند.

فروش عمده صندلی اداری ایرانی

چرا فروش عمده صندلی اداری ایرانی روز به روز افزایش می یابد؟

چرا فروش عمده صندلی اداری ایرانی روز به روز افزایش می یابد؟مهمترین نکاتی که در انتخاب این نوع صندلی موثر هستند؛ رعایت استاندارد ها در ساخت صندلی می باشد.

همچنین تنوع و زیبایی ظاهری محصول امری بسیار مهم است.

در ساخت صندلی های اداری ایرانی همه این نکات به خوبی رعایت گشته است.

بنابراین افراد روشن فکر دریافته اند؛ که نوع ایرانی این صندلی ها بهتر، و در نتیجه خرید و فروش آن بیشتر می باشد.

و نیز رفته رفته این فروش افزایش میابد.

دلیل آن با جستجو و گشت و گذار در بین انواع صندلی اداری خارجی و ایرانی، و مقایسه قیمت، تنوع طرح ها و رنگ های آن و سایر ویژگی های آنها روشن می شود.

همچنین خرید این صندلی ها به صورت عمده از ما می تواند کم هزینه ترین و به صرفه ترین خریدها و پرفروش ترین محصول شما باشد.

همراهان عزیز اگر شما نیز مجذوب این کالا شده ید؛

و صندلی ایرانی را برای فروش در فروشگاه های خود انتخاب نموده اید؛

که صد البته بهترین انتخاب را نموده اید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

خرید و فروش اینترنتی کالا و اجناس در سراسر جهان، یکی از روش های رایج است که امروزه در سراسر دنیا به کار برده می شود. این شیوه فروش شامل تمامی اقلامی می شود که به نوعی در زندگی روزمره انسان مورد استفاده قرار می گیرند.

این امر به دلیل آن است که در هر نقطه و هر مکان بدون نیاز به مراجعه حضوری می توان کالای مورد نظر خود را خریداری کرد. 

صندلی مدیریتی نیز از اقلامی است که امروزه از طریق وب سایتی که مشاهده می کنید به صورت اینترنتی به فروش می رسد. در این وب سایت امکان مشاهده مدل های مختلف صندلی به همراه مشخصات و قیمت هر کدام فراهم شده است.

به این ترتیب کاربران می توانند با مقایسه و مشاهده نمونه های موجود مدل دلخواه خود را به صورت آنلاین سفارش دهند.

کاربرد صندلی مدیریتی و ویژگی های آن سبب شده است تا شاهد استفاده از آنها در بسیاری از سازمان ها و ادارات باشیم. یکی از مزیت های خوب خرید از این سایت فروش آن است که در مدت زمان های مختلف، تخفیفات قابل توجهی را برای کالا های خود در نظر می گیرند.

امروزه استفاده و فروش عمده صندلی اداری روز به روز در حال گسترش است. این امر به دلیل آن است که صندلی هایی که امروزه طراحی و تولید می شوند متناسب با استاندارد های تعیین شده از سوی سازمان بهداشت بوده و مطابق با ویژگی های فیزیولوژیکی بدن ساخته می شوند.

طراحی و ساخت این صندلی ها به گونه ای است که پس از اتمام مراحل طراحی، چندین بار مورد بازرسی و کنترل از جهات مختلف مثلا از جهت تطبیق آن با خصوصیات فیزیکی بدن قرار گرفته و در صورت تایید به تولید انبوه می رسند.

از سوی دیگر این صندلی ها بسیار راحت هستند و از جمله دلایل دیگر رونق فروش عمده آنها می باشد.

آشنایی با انواع صندلی در بازار

آشنایی با انواع صندلی در بازارصندلی یکی از وسایلی است که برای نشستن و استراحت افراد به کار می رود و دارای طیف بسیار گسترده ای از جهات مختلف می باشند. این تنوع شامل گستره ای از ساده ترین و ارزان ترین صندلی ها و لوکس ترین آنها می شود. از نمونه صندلی های موجود در بازار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • صندلی چوبی: در این صندلی دسته، بدنه و پایه ها چوبی است و قسمت نشیمنگاه و تکیه گاه آن از فوم با فشردگی مناسب به همراه روکش چرمی یا پارچه ای تشکیل شده است.
 • صندلی چرمی: این صندلی نیز دسته بدنه و پایه چوبی یا فلزی دارد و تنها تفاوت آن با صندلی چوبی این است که روکش چرمی دسته و بدنه و گاهی اوقات پایه صندلی را نیز پوشش می دهد.
 • صندلی جک دار: تنها تفاوت این صندلی وجود اهرم جک در قسمت زیرین نشیمنگاه است که با کمک آن می توان ارتفاع صندلی را تنظیم کرد.
 • صندلی بدون دسته: این صندلی نیز از پایه و بدنه چوبی یا فلزی به همراه فوم فشرده با روکش چرمی یا پارچه ای تشکیل شده و تنها تفاوتش با صندلی های قبلی نداشتن دسته در آن می باشد.
 • صندلی گردان: تمامی انواع صندلی از جمله صندلی کامپیوتر از هر جنسی که باشند قابل ساخت به صورت گردان نیز هستند. صندلی های گردان اگر متوسط و با پشتی نسبتا کوتاه تر باشند صندلی کارشناسی نامیده می‌شوند و اگر کوچک تر و با پشتی کوتاه آن را صندلی کارمندی می‌نامند. هر کدام از انواع این صندلی ها برای پشت میز و پشت کامپیوتر مناسب هستند. این دسته از صندلی ها یکی از پر فروش ترین ها در صنعت تولید صندلی اداری به شمار می آیند.

به جز نمونه های نام برده شده از انواع صندلی که به همراه مبلمان ست می شوند و جزء صندلی های میز ناهار خوری هستند نیز می توان نام برد که دارای تنوع بسیار از نظر قیمت، طرح و کیفیت می باشند.

موارد استفاده از صندلی مدیریتی

موارد استفاده از صندلی مدیریتیصندلی مدیریتی نوع صندلی خاص مختص مدیران یک سازمان است. صندلی های گردان اگر کمی بزرگ بوده و با پشتی بلند و زیرسری پهن باشند، صندلی مدیریتی نامیده می شوند.

ویژگی صندلی مدیریتی برای نشستن های طولانی باعث شده است که برای مدیران که معمولا تعداد ساعات کاری بیشتری در مقایسه با کارمندان دارند بهترین پیشنهاد ممکن باشد.

صندلی های مدیریتی نه تنها برای مدیران بلکه برای همه افراد قابل استفاده می باشند، اما به دلیل این که این صندلی ها معمولا از صندلی های دیگر گران تر هستند به تعداد محدود در یک اداره وجود داشته و بنابراین بیشتر برای مدیران همان اداره قابل استفاده خواهند بود.

استفاده از این صندلی ها به مدیران و به طور کل به تمام افرادی که نیاز به نشستن طولانی مدت در ساعات مختلف شبانه روز دارند توصیه می شود.

همچنین از این صندلی ها عموما در مکان هایی مانند اتاق کنفرانس و یا اتاق هیات مدیره استفاده می شود. ویژگی ساخت و طراحی اینگونه صندلی ها پس از تحقیقات گسترده انجام صورت می گیرد و حتی در صورت استفاده طولانی مدت نیز با کمترین آسیب فیزیکی برای افراد همراه می باشند.

مراحل تولید صندلی مدیریتی

مراحل تولید صندلی مدیریتیگذراندن ساعت های طولانی در محیط های کاری و اداری و همچنین افزایش میزان درد مفاصل و ستون فقرات امروزه انگیزه خرید صندلی هایی استاندارد و با کیفیت را مانند صندلی مدیریتی به طور موثری افزایش داده است.  

تولید صندلی مدیریتی مستلزم به کار گیری یک سری مراحل و نکات مهم است تا در نهایت بهترین کار آیی و کیفیت مورد نظر از آن قابل دریافت باشد. بخشی از این موارد عبارتند از:

 • یک صندلی در درجه اول باید ایمن بوده و از نظر قیمت و همچنین ویژگی های فنی و اجزای آن با هم متناسب و در تعادل باشند.
 • در کنار این عوامل به کار گیری طراحی خاص و زیبا نیز می تواند میزان جذابیت آن را در کنار اصول ایمنی برای خریدار بیشتر نماید.
 • صندلی مدیریتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در ارتباط با هم بوده و در مجموع می توانند احساس راحتی و رضایت فرد را در زمان نشستن فراهم آورد.
 • صندلی از دو جزء ظاهری و قسمت های داخلی تشکیل شده است. در مرحله اول تولید که سخت کاری نامیده می شود، بخش های داخلی مانند اسکلت صندلی، پایه و دسته و همچنین چرخ های آن ساخته شده و سپس روی هم سوار یا به اصطلاح مونتاژ می شوند. 
 • پس از اتمام این مرحله، طراحی قسمت های ظاهری صندلی است که به آن مرحله فرنیش گفته می شود. این بخش به ظرافت کاری بیشتری نیاز داشته و قطعاتی مانند روکش صندلی، و برند آن و همچنین لاستیک های اطراف آن به صندلی افزوده می شوند.
 • در واقع دو بخش ظاهری و درونی در ارتباط با یکدیگر خواهند توانست نشستنی امن و راحت را برای استفاده کننده به ارمغان آورند.
 • صندلی مدیریتی با ارتفاع قابل تنظیم ساخته می شود که برای افراد با قد و وزن مختلف قابل استفاده باشند. در فرایند تولید تمامی این قطعات مورد بازرسی و کنترل قرار گرفته و پس از اطمینان از صحت و درستی به کمک سلفون بسته بندی می شوند. این امر سبب می شود تا فردی که پشت صندلی نشسته است بتواند به صورت راحت از میز کار خود و تجهیزاتی مانند رایانه به راحتی استفاده نماید.

به کار گیری مجموعه مراحل تولید صندلی مدیریتی با مطالبی که عنوان شد، تولید محصولی با ویژگی های منحصر به فرد را به دنبال خواهد داشت. ویژگی هایی که موجب کاهش خستگی، کم شدن آسیب های فیزیکی و حس آرامش و رضایت خاطر بیشتر برای کاربران به همراه خواهد بود.

ویژگی هایی که صندلی مدیریتی باید داشته باشد

ویژگی هایی که صندلی مدیریتی باید داشته باشدصندلی مدیریتی نیازمند یک سری ویژگی هایی است که در نظر گرفتن آنها می تواند به خرید یک صندلی با کیفیت و با دوام منتهی شود. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • در نظر گرفتن تعداد ساعات استفاده از صندلی و فضای اتاق مدیر و امکان رفت و آمد آسان در آن پس از قرار دادن صندلی
 • این گونه صندلی ها دارای پایه های 360 درجه هستند که امکان حرکت آسان را روی آن میسر می سازند. 
 • صندلی مدیریتی از نظر ارتفاع، عمق و زاویه قابل تنظیم هستند تا همه افراد با ویژگی های مختلف بدنی اعم از چاق، لاغر، قد کوتاه یا قد بلند بتوانند از آن به خوبی استفاده نمایند. در ین راستا استفاده از یک زیر پایی مناسب نیز می تواند در تنظیم ارتفاع مناسب آن نقش موثری داشته باشد.
 • صندلی مدیریتی از جهت شیب نیز قابل تنظیم است. این ویژگی سبب می شود تا مدیران در هنگام خستگی بتوانند با کم یا زیاد کردن شیب صندلی آرامش خود را به دست آوردند.
 • یکی دیگر از ویژگی های صندلی مدیریتی پشتی آن است که گردش خون راحت، دارا بودن روکش های با کیفیت که امکان عرق کردن را به حداقل کاهش دهد، و امکان حرکت آزادانه از جمله برخی این خصوصیات می باشد. از نظر استاندارد های موجود پشتی صندلی باید دو برابر فاصله بدن تا نشیمنگاه باشد.
 • وجود چرخ یا کاستور از دیگر مزیت ها و ویژگی های صندلی مدیریتی است که حرکت فرد را به جهات مختلف بدون نیاز به بلند شدن موجب می شود. 
 • زیبایی خاص و لوکس بودن در کنار کیفیت بالا از خصوصیات منحصر به فرد صندلی های مدیریتی است که به هر مدیر احساس اعتماد به نفس بیشتری می بخشد.

به جز موارد ذکر شده یک صندلی مدیریتی خوب طبق استاندارد های خاصی ساخته می شود که به همین دلیل تولید کنندگان آن را با ضمانت نامه و خدمات پس از فروش ارائه می دهند. وجود گارانتی محصول نشان دهنده کیفیت آن می باشد که خریداران می توانند با اطمینان نسبت به تهیه آن اقدام کنند.

طبق تحقیقات انجام شده در نظر گرفتن اصول استاندارد تولید و متناسب با بدن انسان نشان داده است که میزان بهره وری و بازدهی کارمندان و مدیران در محیط های اداری به میزان 17 درصد افزایش یافته است. این تحقیقات توسط پژوهشگران آمریکایی در محیط های اداری آنها صورت گرفته و نتیجه فوق از این تحقیقات حاصل شده است.

این مطلب خود نشان دهنده اهمیت استفاده از تجهیزات استاندارد و ایمن مانند صندلی مدیریتی در ادارات می باشد.

خرید عمده صندلی مدیریتی ارزان قیمت

تولید کنندگان صندلی مدیریتی با توجه به نیاز های مشتریان در زمینه ی صندلی مدیریتی بهترین نوع آن را در کیفیت های مختلف به متقاضیان عرضه می دارند.

این گروه از افراد برای آنکه مشتریان خود را هر چه سریع تر و راحت تر با بهترین خرید صندلی مدیریتی آشنا کنند، شعبه هایی را در سرتاسر شهر ها برای صندلی مدیریتی زده اند.

این شعبه ها، راه های ارتباطی مشتریان با تولید کنندگان بوده و در این زمینه ارائه دهنده خدمات متنوع به مشتریان می باشند.

امروزه مشتریان زیادی از سرتاسر دنیا می خواهند بهترین صندلی مدیریتی را با بیشترین تخفیف و قیمت مناسب خریداری کنند. این افراد به دنبال کمترین قیمت و بیشترین کیفیت می باشند.

مشاوران ما در زمینه ی صندلی مدیریتی به شما پیشنهاد می دهند برای آن که صندلی مدیریتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب خریداری کنید، به این مرکز فروش مراجعه کرده یا با شماره تماس های قرار داده شده در آن تماس حاصل نموده و در مورد خرید صندلی مناسب راهنمائی های لازم را دریافت دارید. 

این مرکز در کنار تمامی خدمات دیگری که برای مشتریان خود در نظر گرفته است خرید عمده را نیز در برنامه کاری خود گنجانده است. بسیاری از مراکز و سازمان های تازه تاسیس نیاز به تجهیزات اداری نظیر صندلی مدیریتی دارند که لازم است تا آن را از مراکز معتبر خریداری نمایند.

بنابراین این شرکت بهترین مرجع برای خرید صندلی مدیریتی و انواع تجهیزات اداری مرتبط با این حوزه می باشد که خرید عمده آن توسط مسئولان خرید سازمان مربوطه در تعداد زیاد و با قیمت مناسب و ارزان تر از بازار صورت می گیرد.

در خرید عمده ممکن است فروشنده خدمات مختلفی را برای متقاضیان خرید در نظر گیرد که بستگی به میزان خرید و همچنین حجم آن دارد. برخی سازمان ها خریدار تعداد زیادی صندلی هستند و خرید عمده بهترین پیشنهاد ممکن برای آنها می باشد.

به جز سازمان های اداری تامین کنندگان صندلی مدیریتی نیز به خرید عمده می پردازند. این گروه ها واسط بین فروشگاه های مختلف عرضه صندلی و خریدار نهایی هستند. در واقع تامین کنندگان با خریداران نهایی صندلی ارتباطی ندارند.

در خرید های عمده می توان این کالا را با قیمتی بسیار مناسب تر از بازار تهیه کرد. ضمن این که فروشنده می تواند مجموعه از جدیدترین تولیدات این صنعت را به مشتریان معرفی نموده و به آنها در زمینه خرید کمک نماید.

تماس با ما