فروش صندلی اداری درجه یک

صندلی ها از جمله ابزار های پرکاربرد در زندگی روزمره هستند که به سبب کارایی بسیار می توان آنها را در نمونه های مختلفی تهیه کرد. صندلی اداری از جمله محصولات پر فروش می باشند که در دکوراسیون یک اداره حرف اول را می زنند. فروش صندلی اداری درجه یک اغلب به طور عمده انجام می شود که با این وجود می توان این محصولات را با قیمت ارزان تری تهیه کرد.

فروش صندلی اداری درجه یک

نمونه های مختلف صندلی اداری

نمونه های مختلف صندلی اداریتعریف کلی صندلی ابزار هایی هستند که بر روی چهار پایه قرار می گیرند و دارای یک قسمت نشیمنگاه و برخی نیز دارای تکیه گاه می باشند. این محصولات از جنس، رنگ، اندازه و طرح خاصی هستند که همین موارد ویژگی های شان را تعیین می نماید. به طور کلی صندلی ها بر اساس موقعیت استفاده در نمونه های مختلفی تولید می شوند که می توان به صندلی اداری، صندلی اپن، صندلی راحتی، صندلی کافی شاپ، صندلی کامپیوتر و … پرداخت.

در این بین می خواهیم در مورد صندلی های اداری بگوییم که بر اساس نامی که دارند می توان حدس کارایی شان را زد. صندلی های اداری در ادارات مختلف و شرکت ها مورد استفاده می شوند. با ورود به هر اداره اگر دقت کنید چندین نمونه صندلی مورد کاربری قرار می گیرد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارا می باشند.

نمونه های مختلف از صندلی های اداری را اگر بخواهیم ذکر کنیم می توان به موارد ذکر شده در ادامه اشاره نمود:

  1. صندلی مدیریتی
  2. صندلی کارمندی
  3. صندلی ارگونومیک
  4. صندلی انتظار
  5. صندلی کنفرانس

با نمونه های مختلف صندلی اداری آشنا شدیم، نکته قابل توجه این است که در موقع خرید محصولات با دنیایی از تنوع مواجه می شویم که این امر به سبب مشخصاتی هستند که شرکت های تولید کننده تعیین می کنند تا بتوانند نسبت به تولیدات همتایان خود پیشی بگیرند و بازار ها را در دست داشته باشند.

اگر قصد خرید نمونه های مختلف صندلی های اداری را دارید پیشنهاد ما کمک گرفتن از خدمات آنلاینی است که تنوع محصولات را به نمایش می گذارد و افراد در زمانی کم می توانند انتخابی معقول و مناسب را انجام دهند.

مشخصات فنی صندلی اداری

در بین ابزار ها و لوازمی که در طول روز مورد استفاده قرار می دهیم اگر بخواهیم پرکاربردترین نمونه را ذکر کنیم صندلی می تواند گزینه مناسبی باشد زیرا در منزل، محل کار، خیابان و … مورد استفاده قرار می گیرد، پس انتخاب یک صندلی عالی و باکیفیت بسیار مهم است.

صندلی اداری می دانیم که در محل کار مورد توجه است و فرد زمان طولانی را روی آنها سپری می کند. تکیه دادن و چرخیدن در موقع نشستن برای بالا تنه بسیار اهمیت دارد و به طور معمول یک فرد 53 دفعه در یک ساعت بدن خود را تکان می دهد که مربوط به همین دو حرکت می شود. اگر اعمال مورد نظر به خوبی اعمال نگردد مشکلات عدیده ای برای کارمند ایجاد می شوند و به مرور زمان دچار کمر درد، پا درد، مشکلات جسمی و عضلانی می گردند که در کهنسالی فرد را اذیت می کند و جبران ناپذیر می باشد. 

یک صندلی اداری باید تمام قسمت های بدن فرد را پوشش دهد تا در موقع نشستن اذیت نشود. ران، مچ پا، لگن مفاصلی هستند که در موقع تکان خوردن فرد دخالت دارند و صندلی نیز باید به گونه ای باشد که این قسمت ها را به خوبی پوشش دهد.

حال که با اهمیت صندلی ها آشنا شدید خوب است مشخصات آنها را نیز بیان کنیم تا در موقع خرید مد نظر قرار دهید. مشخصات فنی صندلی ها می تواند شامل جنس، شکل نشیمنگاه، شکل پشتی، ارتفاع و … باشند که در هر کارخانه تولیدی مشخصات خاصی برای شان تعیین می گردد.

در این قسمت می خواهیم در مورد مشخصات فنی پرکاربردترین صندلی اداری یعنی صندلی های چرمی بگوییم. این صندلی ها اغلب متریال بدنه، دسته و پایه شان از جنس چوب و یا فلز هستند که این امر در سطح کیفی شان تاثیر بسیار می گذارند. کلیه قسمت های ذکر شده اغلب با چرم پوشیده می شوند که این امر زیبایی خاص و منحصر به فردی را به آنها می بخشد.

بخش نشیمنگاه و پشتی صندلی اغلب با فومی فرشرده پر شده و با روکشی چرمی پوشیده است و از دیگر مشخصات فنی محصولات اهرمی که زاویه نشیمنگاه و تکیه گاه را تنظیم می کند می باشد و این ویژگی یک مزیت بسیار عالی می باشد.

دسته بندی صندلی اداری از لحاظ ساختار

دسته بندی صندلی اداری از لحاظ ساختارصندلی اداری در زمره لوازمی است که رعایت استاندارد ها در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، زیرا افراد به مدت طولانی روی آنها می نشینند و اگر مناسب نباشند ممکن است مشکلات جدی را برای افراد ایجاد کنند.

در زمینه تولید صندلی ها می دانیم که خطوط تولیدی فعال بسیاری وجود دارد که هر کدام مشخصاتی را برای محصولات خود برمی گزینند. از لحاظ عوامل متعددی صندلی های اداری با هم فرق دارند که در این قسمت می خواهیم محصولات را از نظر ساختاری مورد بررسی قرار دهیم.

ساختار صندلی ها در سطح کیفی شان می دانیم که اهمیت بسیار دارد زیرا این قسمت های مختلف آنها است که با اعضای بدن چون کمر، پا و گردن در ارتباط می باشند و اگر صندلی ساختار مناسب و استانداردی داشته باشد حرکت این قسمت ها در موقع نشستن راحت تر می شوند.

دسته بندی صندلی های اداری از نظر ساختاری تنوع بسیاری را از آنها به نمایش می گذارند که با این تفاسیر زمینه برای انتخاب خریداران گسترده تر می شود. در ادامه صندلی ها را از نظر ساختاری دسته بندی می کنیم که به ترتیب زیر است:

  1. صندلی اداری چوبی
  2. صندلی اداری چرمی
  3. صندلی اداری جک دار
  4. صندلی اداری بدون دسته

صندلی اداری از نظر ارتفاع نه باید خیلی بلند باشد که پا به زمین نرسد و نه کوتاه باشد که پا ها به سمت شکم تا بخورد. نکته قابل توجه دیگر این است که صندلی اداری نباید مانند مبل نرم باشد تا امکان حرکت را از فرد بگیرد.

از نظر پشتی اگر صندلی های اداری را مورد بررسی قرار دهیم بهترین شکل پشتی s مانند است تا انحنای آن تمامی قسمت های پشت را پر کند. جنس پوشش رویه صندلی باید جنس مناسبی داشته باشد تا فرد هنگام نشستن روی آن عرق نکند و  لباس به بدنش نچسبد.

عوامل موثر در قیمت گذاری صندلی اداری

حال که با انواع مختلف صندلی های اداری آشنا شدیم با انتخاب خود را انجام دهیم و می دانیم که در این زمینه علاوه بر ویژگی های محصولات عوامل دیگری هم تاثیر دارند که از این موارد می توان به قیمت آنها اشاره کرد که تحت تاثیر فاکتور های مختلفی قرار می گیرند.

در موقع خرید صندلی های اداری با نام برند های متفاوتی مواجه هستند که کارخانه آنها برخی در داخل و برخی در خارج از کشور ما فعالیت دارند. متریال مورد استفاده در خطوط تولید با همدیگر فرق دارند که خود دلیلی بر ایجاد تفاوت در سطح کیفی محصولات است. کارخانه های فعال ایرانی با استفاده از استاندارد های روز دنیا و بهترین قطعات صندلی ها را آماده می کنند.

به همین سبب است که تولیدات ایرانی توان رقابت با نمونه های خارجی را دارند و حتی توانسته اند نظر بازار های خارجی را به خود جلب کنند.

اما  در این قسمت از متن موضوع مورد بحث ما قیمت صندلی ها است که تعیین کننده شان کارشناسان تولید در کارخانه ها می باشند. می دانیم که صندلی ها از نظر پارامتر های زیادی با هم فرق دارند که از این موارد می توان به جنس پایه ها، جنس رویه صندلی، اندازه، جک دار بودن و … اشاره کرد.

در کنار عوامل ذکر شده می توان به روش فروش محصولات و میزان عرضه و تقاضای شان اشاره کرد. با فروش عمده صندلی ها نرخ به نصف کاهش می یابد زیرا این معاملات بیشتر به صورت مستقیم و آنلاین انجام می شوند که ارتباط فقط در بین خریدار و تولید کننده است.

برابر بودن میزان عرضه و تقاضا نیز بر قیمت آنها تاثیر می گذارد و با در دسترس بودن صندلی معمولا قیمت فروش شان کاهش پیدا می کند که این امر به نفع خریداران می باشد.

خوب است مشتریان قبل از اینکه برای خرید صندلی اداری اقدام کنند اطلاعات کامل در این زمینه کسب کنند. به این منظور تولیدکنندگان ترتیب لیست قیمت هایی را می دهند که با این خدمات بالاترین و پایین ترین نرخ در دسترس قرار می گیرد و کار را برای خریداران آسان می نماید. لیست های مورد نظر به صورت آنلاین به نمایش گذاشته می شوند تا افراد با کمترین هزینه بتوانند انتخاب معقولی را انجام دهند.

هر آنچه در مورد خرید صندلی اداری باید بدانید

هر آنچه در مورد خرید صندلی اداری باید بدانیداز جمله عواملی که در کارکرد کارمندان یک اداره تاثیرگذار هستند نوع صندلی است که روی آنها می نشینند. علاوه بر این استفاده از صندلی خوب در روحیه و ذهن کارمندان و حتی ارباب رجوعان تاثیر دارد پس انتخاب یک صندلی مناسب باید با دقت کافی انجام شود.

با مشخصات بسیاری از صندلی های اداری آشنا شدید و در اینجا می خواهیم چند نمونه دیگر از آنها را ذکر کنیم که مربوط می شود به وجود زیرسری مناسب که برای استراحت سر و گردن مناسب می باشد. صندلی مرغوب دارای پنج پایه است که اغلب چرخ دار بوده که جابه جایی افراد را روی صندلی در حالت نشسته آسان می کند.

در موقع خرید صندلی اداری باید به نکات بسیاری توجه کرد. مهمترین عامل در ابتدا سلامت کارمند است که استاندارد بودن صندلی ها مد نظر می باشد. در وهله بعد در نظر گرفتن محیط اداره است که بنا به وسعتی که محل دارد حجمی را که صندلی ها اشغال می کنند را باید در نظر گرفت.

بسیاری از صندلی ها هستند که بسیار کم جا هستند و جای زیادی را پر نمی کنند و محیط اداره بسیار مرتب است و هرج و مرج ایجاد نمی شود. زیرا بی نظمی و نامرتبی اصلا مناسب برای یک محیط اداری و فرهنگی نمی باشد.

تولید کنندگانی که در زمینه ساخت صندلی ها  فعالیت می کنند همگی هدف نهایی شان افزایش میزان فروش است تا به سوددهی ایده آل دست پیدا کنند. به این منظور روش و راهکار های مختلفی را ارائه می دهند تا بتوانند محصولات را به راحتی در دسترس خریداران قرار دهند.

خرید صندلی ادارای در بازار های داخلی و خارجی امکان پذیر است و  اکثر تولیدی های ایرانی در زمینه صادرات فعالیت می کنند و سعی بر این دارند تا محصولات خود را به این شیوه معامله کنند تا با افزایش نرخ شان سوددهی نیز افزایش یابد.

مرکز فروش صندلی اداری عمده

به محض ورود به ادارات اولین چیزی که به چشم یک بیننده می آید مبلمان و صندلی هایی است که در محیط مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین انتخاب این محصولات بسیار مهم است و افراد باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشند.

یک شرکت تولیدی موفق در زمینه ساخت صندلی اداری به خوبی می داند که در انتخاب خریداران مهمترین معیار سطح کیفی شان است که این عامل به موارد بسیاری بستگی دارد که باید از بهترین متریال استفاده شود. مشخصات صندلی اداری می تواند به خوبی جهت انتخاب خریداران را تعیین کند و هر چه این محصولات از نظر کیفی در سطح بهتری باشد مسلما افراد بیشتری را مجذوب خود می کند و بازار فروش عالی تری  را ایجاد می نماید.

قیمت صندلی اداری را نیز گفتیم که بستگی به همین مشخصات دارد و هر چه مواد اولیه و متریال به کار رفته در خطوط تولید مرغوب تر باشد مسلما صندلی ها جنس بهتر و طول عمر طولانی تری خواهند داشت.

می دانیم که افراد زیادی برای تهیه صندلی های اداری اقدام می کنند که هر کدام از آنها شرایط و موقعیت خاصی دارند که باید پاسخ احتیاجات شان داده شوند. بنابراین تدابیر بسیاری برای فروش اندیشیده می شود که به صورت حضوری و غیر حضوری اعمال می گردد. در روش غیر حضوری خدمات آنلاین روند معاملات را پیش می برد و سبب می شود افراد بدون مراجعات حضوری آنها را خریداری کنند.

اما در این میان برخی هستند که خرید حضوری را ترجیح می دهند و دوست دارند صندلی ها را از نزدیک انتخاب نمایند. حال این سوال پیش می آید که این افراد چگونه می توانند اقدام کنند تا احتیاجات خود را رفع نمایند؟

برای پاسخگویی به این سوال اشاره ای داریم به مراکز فروشی که شرکت های تولید کننده ترتیب شان را می دهند تا بتوانند محصولات خود را به طور عمده به فروش بگذارند. با وجود این معاملات تغییرات چشمگیری را در نرخ آنها  مشاهده می کنیم که دلیل آن ارتباط با تولید کننده از درب کارخانه است که با حذف واسطه ها قیمت مقرون به صرفه تر می شود و در اینجا معاملات به سود خریداران و مصرف کنندگان تمام می شوند.

تماس با ما