فروش صندلی آزمایشگاهی فلزی

به نظر شما چه معیارهای سبب شده است تا صندلی آزمایشگاهی فلزی با کیفیت بالا به فروش برسد؟ بررسی و در نظر گرفتن یک سری از مسائل باعث خواهد شد این کالا نه تنها به عنوان بهترین محصول در این حوزه بلکه پر فروش ترین نیز شناخته شود.
بهتر است بعضی از این معیارها را بررسی نماییم.

کیفیت فریم صندلی

به علت دارا بودن جنس فریم فلزی در این نوع صندلی باید از بهترین آلیاژ استفاده گردد چرا که بر خلاف فریم های دیگر مانند پلاستیکی و چوبی صندلی آزمایشگاهی فلزی در برابر عناصر آب و هوای واکنش نشان داده و سریع تر آسیب پذیر می باشد. پس توجه به جنس فلز آن بی اهمیت نیست.
استفاده از روکش مرغوب مانند روکش چرم طبیعی در فروش این محصول اهمیت ویژه ای دارد.
نوع دسته و پایه از دیگر مسائلی هست که فروش صندلی را با نمونه های دیگر متمایز می کند چرا که این محصول با طرح های متفاوتی در بازار عرضه می گردد.
شاید بتوان نوع پایه را مهم ترین ملاک خرید صندلی آزمایشگاهی فلزی دانست.
کیفیت فریم صندلی

انواع پایه صندلی

 1. صندلی با پایه ثابت- ثابت
 2. صندلی با پایه ثابت – گردان
 3. صندلی با پایه چرخ دار

با توجه به نیاز مشتریان پایه های متناسب طراحی شده است تا رضایت همه افراد بر اساس نیاز آنها در استفاده از این محصول برطرف گردد. پایه های صندلی قابلیت تنظیم داشته که سبب تسلط کامل بر فعالیت مصرف کنندگان می گردد.
انواع پایه صندلی

طراحی صندلی جهت انواع سنین

آزمایشگاه مختص به همه سنین می باشد با توجه به رشد چشم گیر در نوع آموزش کودکان نیز ساعاتی از آموزش خود را در آزمایشگاه سپری می کنند. بر همین اساس متخصصین فروش صندلی آزمایشگاهی فلزی تصمیم به تولید این نوع صندلی مختص به افراد زیر ده سال با محافظ و به صورت ایمنی کردند.
وزن صندلی باید چقدر باشد؟
یکی دیگر از عوامل انتخاب این کالا وزن صندلی می باشد.
چرا که جا به جایی این نوع صندلی در آزمایشگاه زیاد اتفاق می افتد پس باید از وزن استاندارد بهرمند باشد تا جا به جایی آن دچار مشکل و نارضایتی از این کالا نگردد.
لازم است تعدادی نکته در انتخاب این کالای با کیفیت گفته شود.

 • پایه صندلی باید مستحکم و ضخیم باشد
 • صندلی باید قابلیت تنظیم ارتفاع و چرخش نشیمنگاه داشته باشد
 • باید مشتری از وجود جک و یا هرزگرد بر روی صندلی آگاه شود
 • استفاده از لایه ای ابر سرد نیز جهت شکل دهی و استحکام ضروری می باشد

انواع صندلی آزمایشگاه

طبق نظریات بدست آمده از مشتریان بهترین نوع صندلی جهت استفاده در آزمایشگاه نمونه فلزی است. می توان به موارد زیر اشاره نمود.

 • صندلی فلزی با لایه ورق ضخیم
 • صندلی فلزی با پایه متصل به میز
 • صندلی فلزی با روکش چرم
 • صندلی فلزی با روکش چرم مصنوعی
 • صندلی فلزی با روکش پلاستیک
 • صندلی فلزی با روکش پارچه

نحوه خرید صندلی آزمایشگاهی فلزی

تولید و فروش در انواع متفاوت سبب شده است تا نتوان کیفیت واقعی را به سادگی تشخیص داد به همین منظور عرضه عمده این محصول را برای مشتریان و فروشندگان سخت کرده است از طرفی تشخیص قیمت واقعی آن از دیگر دغدغه های خریداران هست.

تماس با ما