بازرگانی ژست تک
سه شنبه , مرداد ۷ ۱۳۹۹
خانه / صندلی آزمایشگاهی / فروش انواع صندلی آزمایشگاهی مدارس

فروش انواع صندلی آزمایشگاهی مدارس

صندلی آزمایشگاهی معمولاً با نام مستعار تابوره نیز معروف هستند. این صندلی ها معمولاً بدون تکیه گاه می باشند، اما امروزه از نوع با تکیه گاه آن نیز با توجه به نیاز مشتری تولید می شود. تنوع محصول در صندلی آزمایشگاهی زیاد می باشد که در اینجا به معرفی برخی از آنها می پردازیم.

انواع صندلی آزمایشگاهی در ایران

نوع جنس صندلی آزمایشگاهی برای بسیاری از مشتریان دارای اهمیت زیادی است. صندلی آزمایشگاهی از دو جنس فلزی و پلاستیکی ساخته شده است. مدل های مختلفی از صندلی آزمایشگاهی موجود می باشد که هر کدام با کدهایی مشخص شده اند از جمله:

  • کد T100
  • کد T110
  • کد T120
  • کد P579
  • کد P580
  • کد P581
  • کد P582
  • کد P591
  • کد P592

نمونه ای از مدل صندلی آزمایشگاهی مدارس و پزشکی می باشند که در اینجا مجالی برای معرفی همه آنها نیست. برندها نیز زیادند و هر برندی متشکل از انواع مدل صندلی می باشد. از طرفی این صندلی های از لحاظ مشخصات فنی، ابعاد و نوع روکش نیز با یکدیگر متفاوت می باشند. این صندلی ها قابل عرضه با چرخ یا پایه ثابت نیز هستند.
انواع صندلی آزمایشگاهی در ایران

قیمت صندلی آزمایشگاهی مدارس

برخی از مدل صندلی آزمایشگاهی بر اساس اصول ارگونومی طراحی شده اند. روکش آنها از چرم و دارای قابلیت شستشو هستند. همچنین در مقابل عوامل شیمیایی نیز مقاوم اند. از طرفی دارای بالابر نیوماتیک با پوشش مخصوص پلاستیک هستند. این نوع از صندلی ها از لحاظ قیمت در مقایسه با روکش معمولی بالاتر می باشند. بنابراین قیمت صندلی آزمایشگاهی مدارس به عوامل فوق وابسته است.
قیمت صندلی آزمایشگاهی مدارس

خرید اینترنتی صندلی مدارس

صندلی هایی که در مدارس و در کلاس های آموزشی استفاده می شوند یک صندلی ساده است که به صورت مجزا از میز طراحی شده است. این نوع صندلی مخصوص دانش آموزان است که در کنار میز تحریر استفاده می شوند. صندلی مدارس دارای ابعاد مختلفی است که می توان آن را از فروشگاه های اینترنتی بدون صرف وقت و زمان خریداری نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش صندلی تابوره آزمایشگاهی

صندلی تابوره آزمایشگاهی، نوعی صندلی تولید شده با اسفنج و روکش چرم بوده و این محصول در انواع مختلف و مدل های متفاوت تولید می شود. این محصول از پایه های فلزی محکم

کانال تلگرام اینستاگرام