فروشگاه تخصصی صندلی دانش آموزی در تهران

صندلی دانش آموزی مناسب، صندلی است که فشاری به کمر دانش آموز ایجاد نکند تا دانش آموز بتواند راحت و بدون هیچگونه مشکلی روی آن بنیشیند. بنابراین والدین و مدیران باید به ویژگی راحت بودن آن توجه کافی مبذول کنند. در فروشگاه صندلی دانش آموزی صندلی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در معرض دید علاقمندان گذاشته شده است. شما می توانید برای خرید آن وکسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

فروشگاه تخصصی صندلی دانش آموزی در تهران

ابعاد اصلی صندلی دانش آموزی تاشو

ابعاد اصلی صندلی دانش آموزی تاشو یکی از وسایل موردنیاز برای درس خواندن در مدرسه، صندلی دانش آموزی می باشد که باید مطابق با استانداردهای جهانی تولید شود این صندلی ها در انواع مختلفی موجودند و نوع تاشو آن به علت ویژگی تا شدن آن، بسیار فوق العاده هستند. طراحی آن به گونه ای است که کف پا به زمین می رسد و زاویه بین ران تا تنه ۹۰ درجه می باشد ارتفاع آن هم باعث می شود آرنج موازی با سطح لبه میز باشد.

در طراحی و ساخت آن، طوری عمل شده است که در زمان مطالعه، زاویه بین سر و گردن دانش آموز تا ۲۰ درجه می باشد و با این طراحی دانش آموز خم نمی شود و کمر و گردن او درد نمی گیرد. نشیمن گاه آن هم به گونه ای است که دانش آموز راحت می تواند حرکت کند و تغییر وضعیت دهد همجنین طول آن به اندازه ای است که به زانوی دانش آموز فشار نمی آورد برای انتخاب صندلی دانش آموزی باید به سن و جثه افراد توجه کرد و با توجه به آن در ابعاد متفاوت، صندلی تاشو تهیه کرد. ارتفاع استاندارد صندلی براساس سن عبارتند از:

• ۳ تا ۴ سال، ۴۶ سانتی متر

• ۴ تا ۶ سال، ۵۳ سانتی متر

• ۶ تا ۸ سال، ۵۹ سانتی متر

• ۸ تا ۱۱ سال، ۶۴ سانتی متر

• ۱۱ تا ۱۴ سال، ۷۱ سانتی متر

• بالای ۱۴ سال، ۷۶ سانتی متر

بازار بزرگ صندلی دانش آموزی در تهران

بازار بزرگ صندلی دانش آموزی در تهران هر ساله به ویژه قبل از آغاز سال تحصیلی، مدیران مدارس در تب و تاب تامین صندلی های مناسب و با کیفیت برای مدارس می باشند. چون همیشه تعدادی از صندلی ها اسقاط می شوند و جای آن باید صندلی جدید، برای استفاده دانش آموز تهیه شود. بهترین مکان برای تهیه این وسیله کاربردی و مهم از بازار صندلی دانش آموزی است. شما هم می توانید جهت تهیه آن به بازار بزرگ صندلی دانش آموزی تهران مراجعه نمایید و صندلی مرغوب را در حجم انبوه و با قیمت مناسب از ما تهیه نمایید.

همچنین برای شما که تمایل به خرید اینترنتی این محصول را دارید می توانید با مراجعه به پایگاه اینترنتی مجموعه، محصول مورد نظر را آنلاین سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت برای شما ارسال نمایند. به علت عرضه مستقیم و خرید در تناژ بالا، قیمت محصولات ما، مقرون به صرفه است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما