فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی

فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی

فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی یکی از امور مهم به شمار می آید. فضاى ادارى محيط كار در روند كاری و جلوه اجتماعی اهمیت بسیاری دارد.
لازم است، در ايجاد فضايی رسمی، در عين حال راحت و ساده تلاش كنيد؛ برای خرید بهترین صندلی مدیریتی مراجعه به فروشگاه های صندلی مدیریتی گام اول است.
در این فروشگاه ها انواع صندلی مدیریتی را مشاهده کرده و بهرین و با کیفیت ترین آن را از نظر خود انتخاب خواهید کرد.

نقش صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی يكی از مواردی است كه سبب جلب نظر و توجه افراد در هنگام ورود به فضای اداری و محيط كار خواهد شد.
در صورتی که انتخاب شما مدرن، كارآمد و مناسب براي محيط كارتان باشد؛ علاوه بر كار آيی، زيبايی محيط و دكوراسيون داخلی، سبب ايجاد تأثير مثبت برای عوامل، كارمندان، مشتريان و ارباب رجوع خواهد بود.

نقش صندلی مدیریتی

 

ویژگی صندلی خوب

 • یک صندلی مناسب، دارای تکیه گاه راحت و مطمئن برای بدن است.
 • باید گردن و کمر را کامل پوشش دهد.
 • از کمر، سر و شانه محفاظت کند.
 • تکیه گاه مناسبی برای ستون فقرات باشد.

ویژگی صندلی خوب

ویژگی صندلی های مدیریتی

 • صندلی های مدیریت که یکی از پر طرفدار ترین نوع صندلی اداری است.
 • باید تکیه گاه و پشتی آسوده ای داشته باشد.
 • صندلی مدیریتی برای استفاده طولانی بسیار مناسب است.
 • معمولاً پشتی آنها به نسبت بلندتر است.
 • معمولاً قسمت های کناره این صندلی ها طرح و حجم دارند.
 • روکش صندلی مدیریتی معمولاً پارچه یا چرم و یا ترکیبی از هر دو می باشد.
 • یک صندلی مدیریتی مناسب باید چهار ناحیه ستون فقرات (گردن، پشت، کمر و دنبالچه) را پوشش دهد.
 •  صندلی های مدیریتی باید مکانیزم حرکتی با قابلیت تنظیم پشتی صندلی را داشته باشند.
 • بسیاری دیگر از ویژگی ها که همگی جزء استانداردهای جهانی می باشد.

ویژگی صندلی های مدیریتی

صندلی اداری ارزان

خوشبختانه امروزه انواعی از بهترین صندلی ها به منظور استفاده در خانه و محل کار وجود دارد. محصولات موجود در نمایندگی ها با قیمت بهترین صندلی اداری در اختیار متقاضی عمده قرار می گیرد.
امروزه بهترین نوع صندلی را می توان با استاندارد و گارانتی کیفیت در بازار یافت. در این میان صندلی هایی هم هستند که مداوم از آن ها استفاده می شود؛ مثل صندلی کارمندی که بیشتر در مراکز خدمات رسانی استفاده می شوند. این نوع صندلی لازم است از مقاومت و کیفیت عالی برخوردار باشد.
عوامل موثر بر قیمت صندلی اداری:

 • ابعاد
 • جنس
 • طرح
 • کیفیت
 • نوع
 • مدل

صندلی اداری ارزان

یک سری از اقلام مورد استفاده ی روزانه، اقلامی می باشند که با سلامتی ما ارتباط تنگاتنگی دارند لذا کیفیت این دسته اقلام بسیار با اهمیت است. از جمله ی این اقلام می توان به صندلی اداری اشاره کرد که روزانه افراد زیادی در ساعات کاری بالا با این مقوله سر و کار دارند. در ایران برند نیلپر اولین و معتبرترین برند صندلی اداری می باشد.

صندلی کارمندی

شاید شما از جمله افرادی هستید که ساعت ها درمحل کار یا خانه پشت صندلی خود نشسته اید. اگرصندلی شما مناسب نباشد آسیب های جدی می تواند به بدن شما وارد کند برای حل این مشکل شما می توانید یک صندلی با ویژگی های ارگونومیک انتخاب کنید.
در اینجا بعضی از عوامل یک صندلی ارگونومیک را بررسی می کنیم:

 1. ارتفاع صندلی: ارتفاع صندلی اداری باید به راحتی قابل تنظیم باشد.یک صندلی اداری برای بیشتر مردم چیزی حدود 40.50 تا 53.34 سانتی متر بالاتر از کف اتاق است.
 2. تکیه گاه صندلی: تکیه گاه یک صندلی ارگونومیک باید 30 تا 48 سانتی متر پهنا داشته باشد تا کاربر به راحتی تکیه بدهد.
 3. پوشش ناحیه کمر: پرکردن فرو رفتگی و برآمدگی های کمر در یک صندلی بسیار مهم است.
 4. اجزای تشکیل دهنده صندلی: در یک صندلی اداری ارگونومیک باید تشک مناسب برای نشیمن و تکیه گاه به کار برود که به راحتی بشود روی آن به مدت طولانی نشست.
 5. عرض و قعر نشینی: معمولاً قعر 43 تا 50 سانتی متر یک گودی استاندارد است.

قیمت صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی که خود جز صندلی‌های گردان محسوب می‌شود انواع مختلفی براساس نوع و سایز و ابعاد و جنس و روکش دارد.
بهترین نوع صندلی نوع طبی آن هست که متناسب با انحنا ستون فقرات انسان طراحی شده است و سلامت فرد استفاده کننده را به خطر نمی‌اندازد که این صندلی‌ها با توجه به طراحی خاص خود قیمت بالایی نیز دارند.
مورد دوم که در قیمت صندلی تاثیر گذار است میزان ابعاد است که با توجه به بزرگی و کوچکی صندلی قیمت آن‌ها نیز متفاوت است.
قیمت صندلی مدیریتیمورد بعدی موثر در قیمت جنس بدنه و روکش صندلی است. استفاده از فوم سرد با کیفیت بالا در ساخت پشتی و نشیمنگاه صندلی و استفاده از روکش‌های چرم و یا پارچه‌ای ضد عرق مزیت‌هایی است که بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد.
با توجه به موارد ذکر شده قیمت انواع صندلی مدیریتی با توجه به ویژگی‌های صندلی با هم متفاوت است.
هر فرد به طور متوسط 7 ساعت در طول شبانه روز از صندلی استفاده می‌کند به همین دلیل در خرید انواع صندلی مدیریتی حتما باید به شخص استفاده کننده از صندلی توجه کنیم تا راحتی فرد تأمین شود که در این صورت کارایی فرد نیز افزایش می‌یابد.
فروشگاه بهترین صندلی مدیریتی
قیمت انواع صندلی مدیریتی براساس برند سازنده، نوع، جنس و ابعاد با هم متفاوت است. ممکن است صندلی مدیریتی روکش چرمی داشته باشد و یا اینکه روکش پارچه ای داشته باشد. روکش پارچه ای باز هم شامل دو نوع تنفسی و غیر تنفسی می باشد. پارچه تنفسی به دلیل اینکه ضد تعریق هست به نسبت پارچه غیر تنفسی، قیمت بالاتری دارد. تمام این موارد اعم از روکش چرم، پارچه تنفسی، پارچه غیر تنفسی در قیمت نهایی صندلی مدیریتی تأثیرگذار هست.

خرید عمده صندلی مدیریتی

یکی از انواع صندلی‌های گردان صندلی‌های مدیریتی هستند و تنها تفاوت آن‌ها با دیگر صندلی‌های گردان در اندازه و سایز آن‌ها می‌باشد. در بازار حدود 25 نوع صندلی گردان وجود دارد که هر کدام مزیت‌ها و معایب خاص خود را دارا هستند.
برای خرید صندلی مدیریتی باید ابتدا به سراغ محلی که می‌خواهیم از آن صندلی استفاده کنیم و شخصی که می‌خواهد از صندلی مدیریتی استفاده کند برویم.

خرید عمده صندلی مدیریتی
برای خرید صندلی مدیریتی می‌توانیم از صندلی‌های طبی استفاده کنیم چون طراحی این نوع صندلی‌ها متناسب با منحنی ستون فقرات انسان می‌باشد به همین دلیل راحتی بسیار بالایی دارند که سبب می‌شود کارآیی شخص استفاده کننده نیز بیشتر باشد، که البته قیمت این نوع نسبت به سایر صندلی‌ها بیشتر است.
در صورت خرید عمده صندلی مدیریتی می‌توانیم به سراغ نوع طبی آن برویم که با توجه به خرید عمده هزینه نهایی برای ما کاهش پیدا خواهد کرد.

قیمت صندلی مدیریتی

اولین نکته‌ای که در خرید صندلی‌های مدیریتی با ید به آن توجه کنیم حفظ سلامت شخص استفاده کننده  است زیرا به طور میانگین هر شخص در محل کار خود حدود 1900 ساعت در طول سال از صندلی استفاده می‌کند و هرچه قدر صندلی راحت‌تر و متناسب با شخص باشد کارایی فرد استفاده کننده نیز بیشتر می‌شود.
یکی از بهترین نوع صندلی‌های مدیریتی که در بازار وجود دارد صندلی‌های طبی نام دارد که متناسب با ستون فقرات انسان طراحی شده است و بسیار مناسب برای کسانی است که مدت طولانی بر روی صندلی می‌نشینند ولی به دلیل قیمت بالای این صندلی‌ها شرکت‌ها کمتر به سراغ این نوع صندلی‌ها می‌روند.

خرید عمده صندلی مدیریتی
مورد دیگر که در هنگام خرید باید به آن توجه کنیم نوع روکش است که اکثرا در صندلی‌های مدیریتی از روکش‌های چرمی و یا پارچه‌ای استفاده می‌شود که امروزه بیشتر از پارچه‌ها و چرم‌هایی استفاده می‌شود امکان گردش هوا در آن‌ها وجود دارد و مانع از عرق کردن می‌شود.
برای خرید صندلی مدیریتی باید به این نکته توجه کنیم که حتما ارتفاع صندلی قابل تغییر باشد. در هنگام خرید صندلی مدیریتی حتما به کیفیت مواد استفاده شده برای ساخت نیز دقت کنید تا صندلی مدیریتی که خریداری می‌کنید از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد.

عرضه عمده صندلی مدیریتی ایرانی

مرکز عرضه عمده صندلی گردان در تهران کجاست؟ صندلی گردان بر خلاف صندلی ثابت، از چند چرخ به کار رفته در پایه که سبب چرخیدن آن می شود، تشکیل شده است. به همین دلیل گردان نام گرفته است. از صندلی گردان می توان با نام تابوره را اسم برد. این صندلی از یک طراحی دقیق و ارگونومیک ساخته شده است که در دندانپزشکی کاربرد زیادی دارد. اما چند نوع صندلی گردان تولید می شود.

عرضه عمده صندلی مدیریتی ایرانی

صندلی مدیریتی قیمت مناسب

صندلی گردان ایرانی در جایی که چرخش و جابه جایی زیاد باشد مورد استفاده قرار می گیرد. از برندهای معروف صندلی گردان تابوره، نیلپر و تک صنعت هستند. این صندلی بنا به نیاز افراد ممکن است پشتی دار یا بدون پشتی باشند. انواع مختلفی از صندلی گردان موجود می باشد که عبارتند از:

 • گردان کامپیوتر
 • گردان اداری
 • گردان کودک
 • گردان طبی
 • گردان آزمایشگاهی
 • گردان رستورانی
 • گردان مدیریتی
 • گردان کارمندی

تنوع محصولات در صندلی گردان بسیار زیاد شده به طوری که مشتریان این نوع از صندلی در حال افزایش است. استفاده از صندلی گردان در بسیاری از مکان ها رایج شده است. به طور مثال یکی از مکان های پر کاربرد برای استفاده از صندلی گردان، اداره ها و شرکت ها هستند.

صندلی مدیریتی قیمت مناسب

صندلی مدیریتی ایرانی عمده

شرکت وستا و تک صنعت یکی از شرکت های مطرح در زمینه مبلمان اداری هستند که به عنوان یک شرکت خلاق در زمینه تولید مبلمان اداری فعالیت می نماید. عمده تولیدات شرکت در زمینه مبلمان اداری مربوط به میز اداری و صندلی اداری می باشد. این شرکت ها در زمینه تولید صندلی اداری، انواع صندلی کارمندی، صندلی مدیریتی، صندلی کنفرانسی، صندلی انتظار، صندلی فرودگاهی، صندلی آمفی تئاتر، صندلی آموزشی و … تولید می نمایند.

صندلی مدیریتی ایرانی عمده

صندلی ایرانی

گروه مبلمان اداری وستا با عنایت به خداوند و بهره گیری از توان و ایده های طراحان و متخصصان ایران و تجهیزات روز اروپا موفق به تولید نسل جدیدی از سیستم های مبلمان اداری با کیفیت و طراحی مدرن و منحصر به فرد شده است. سبک ایران میز در طراحی محصولات کامل اختصاصی و بدون کپی برداری از نمونه های مشابه ایرانی یا خارجی مبلمان اداری می باشد. فروش سیستم های مبلمان اداری با بهترین قیمت و خدمات پس از فروس مناسب و گارانتی محصولات باعث شده است در سال 98 تحول زیادی در میزان فروش خود داشته باشد.

تماس با ما