فروشنده عمده صندلی انتظار مدل ام پی نوردی

صندلی یکی از محصولاتی است که برای رفع خستگی و جلوگیری از وارد آمدن آسیب به پا و پشت می توان بر روی آن نشست. تنوع در صندلی ها بسیار زیاد است و در رنگ ها و سایزهای بسیار مختلف در بازار وجود دارند. صندلی انتظار نوردی یکی از انواع این صندلی ها است که توسط فروشنده آن به صورت عمده به بازار عرضه می شود. شما تا چه اندازه با صندلی نوردی آشنایی دارید و نحوه خرید آن از فروشنده این محصول به چه شکل است؟فروشنده عمده صندلی انتظار مدل ام پی نوردی

ویژگی های صندلی انتظار نوردی

ویژگی های صندلی انتظار نوردی

یکی از انواع صندلی های راحتی که دو قسمت کفی و پشت آن از همدیگر جدا هستند و در سالن های انتظار یا کنفرانس بیشتر دیده می‌شود صندلی ام پی نوردی می باشد. جنس بدنه این صندلی از نوع فلز ضد زنگ بوده و کف و پشتی آن از چوب هفت لایه ساخته شده است که با روکشی از چرم پوشیده شده است. علت نامگذاری این صندلی به دلیل شکل نوردی لوله های به کار رفته در آن است. 

کفی و پشتی به کار در این صندلی از چوب مقاوم به همراه پوشش چرمی می باشد و فوم سرد در کف و پشتی آن به کار برده شده است. مجموع وزن هر دوی آنها به حدود ۲۰ کیلو گرم می رسد.

این صندلی ها در رنگ های جذاب و شیک در بازار وجود دارند و می توان آنها را با دکوراسیون فضایی که در آن قرار می گیرند ست کرد.

شکل ظاهری این صندلی بسیار ساده بوده اما در عین حال نشستن بر روی آن باعث کاهش خستگی می شود. در این صندلی ها از ته پایه با کیفیت بالا  که معمولا از جنس ppt می باشد استفاده شده است. 

از ویژگی های دیگر این نوع صندلی ها دوام و ماندگاری بالای آنها به علت کیفیت مرغوب قسمت فلزی و کف و پشتی صندلی است. 

عمق صندلی انتظار ام پی حدود ۵۵ سانتی متر بوده و میزان ارتفاع کف آنها از زمین ۴۵ سانتی متر است. این مشخصات باعث شده است که نشستن بر روی این صندلی ها در طولانی مدت خسته کننده نباشد و فضای کافی برای نشستن را دارا باشند.

آخرین قیمت صندلی انتظار نوردی

آخرین قیمت صندلی انتظار نوردی خریداران این محصول برای اطلاع از قیمت صندلی انتظار مدل ام پی نوردی می توانند در هر لحظه از شبانه روز با فروشنده آن تماس گرفته و جهت سفارش این نوع صندلی اقدام کنند.

در ضمن ارسال سفارشات عمده برای هر نقطه ای از ایران به راحتی امکان پذیر می باشد و در کوتاه ترین زمان به دست آنها می رسد.

تماس با ما