فروشنده انواع صندلی تابوره جک دار

فروشنده انواع صندلی تابوره جک دار محصولات خود را از بهترین مواد اولیه موجود در بازار و با قابلیت کم و زیاد کردن ارتفاع به دلیل وجود جک تنظیم ارتفاع و در مدل های مختلف به بازار عرضه می نماید. این فروشندگان تا اندازه ای از درجه کیفیت محصولات تولیدی خود اطمینان دارند که برای هریک از صندلی های تولید شده ضمانت نامه و کاغذ گارانتی تضمین کیفیت کالا صادر می نمایند. 

فروشنده انواع صندلی تابوره جک دار

انواع صندلی تابوره جک دار ایرانی

انواع صندلی تابوره جک دار ایرانی

صندلی های تابوره با توجه به علوم مهندسی و متد های کاملا علمی و با در نظر گرفتن زوایای مفاصل مختلف بدن هنگام نشستن و رعایت جوانب مختلف علوم فیزیولوژی بدن انسان در انواع مختلفی طراحی شده اند که با توجه به ویژگی های آن ها و کاربرد صندلی تابوره به گروه های کوچک تر تقسیم می شوند. 

  • برخی از تولید کنندگان، صندلی های تابوره را به عنوان یک صندلی صبحانه خوری برای کنار اوپن یا میز های بلند فلزی روی بالکن یا تراس منازل به صورت پایه دار و بدون چرخ طراحی و تولید می نمایند. این نوع صندلی تابوره به دلیل اینکه نباید در فضای منزل متحرک بوده و می بایست در جای ثابتی قرار بگیرند بدون چرخ  در نظر گرفته شده و برای جلوگیری از تحرک آن ها هنگام نشست و برخاست کردن روی آن ها دارای قطعه های پلاستیکی بسیار مقاوم زیر پایه های خود هستند. 
  • یکی دیگر از انواع صندلی تابوره، مدل چرخ دار آن است که به جای قطعه های پلاستیکی در زیر پایه ها به تعداد لازم چرخ دارند به گونه ای که برای هر پایه صندلی یه چرخ تعبیه شده است. صندلی های تابوره چرخ دار بیشتر به عنوان یک صندلی مهندسی در ادارات دولتی، بانک ها، شرکت ها و سایر اماکنی شبیه اینها مورد استفاده قرار می گیرد. 

آنچه در طراحی این نوع صندلی ها مورد توجه خاصی واقع شده است رعایت نکات استاندارد و میزان رفاه و راحتی افراد موقع استفاده از آن ها می باشد، استفاده از صفحات اسفنجی فشرده و انعطاف پذیر روی نشیمن و پشتی صندلی یکی از نشانه های بارز این توجه است که باعث می شود فرد هنگام استفاده دراز مدت از این نوع صندلی احساس خستگی و درد در ناحیه لگن و کتف ننماید. 

فروش عمده صندلی جک دار به بازار خارج

فروش عمده صندلی جک دار به بازار خارج

طراحی ویژه و رعایت شرایط کیفی و تلاش برای دارا بودن شرایطی استاندارد مطابق با معیار های جهانی باعث شده تا این محصول در اقصی نقاط جهان، متقاضیانی را به خود اختصاص داده و باعث رونق خرید و فروش صندلی های تابوره جک دار به بازار خارج از کشور گردد. 

به طوری که سالانه سود بسیاری از صادرات صندلی تابوره به چرخه اقتصاد کشور وارد می شود.

تماس با ما