عرضه کلی صندلی ام پی دسته دار

عرضه صندلی ام پی به دو صورت مستقیم و اینترنتی در سراسر کشور انجام می گیرد. عرضه کلی انواع صندلی ام پی دسته دار در این مجموعه فروش با تنوع طرح و مدل انجام می گیرد و از نظر قیمت بسیار با صرفه بوده و طرفداران بسیاری دارد. این محصول از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است و بسیار مقاوم و سبک می باشد همین عامل باعث محبوبیتش شده است.

عرضه کلی صندلی ام پی دسته دار

مشخصات کلی صندلی ام پی

مشخصات کلی صندلی ام پی مشخصات کلی صندلی ام پی عبارتند از:

  • جنس آن از پروفیل بسیار محکم است.
  • رنگ پایه های آن از نوع کوره ای می باشد.
  • استفاده از روکش های عالی در کف و پشتی
  • صندلی ابر و فوم استفاده شده در ضخامت های گوناگون

صندلی ام پی ام به عنوان ساده ترین و راحت ترین صندلی شناخته شده است و بیشتری در ادارات و مدارس استفاده می شود. کفی و پشتی این صندلی به صورت مجزا و دو تکه طراحی شده است و جنس کفی آن از پلی یورتان می باشد و از پایه های بسیار مستحکم و مقاومی برخوردار باشد.

توجه داشته باشید ارتفاع آن از زمین تا کف ۴۵، عرض بیرون تا بیرون ۵۶، عمق ۵۵ می باشد. با رعایت اصول ارگونومیکی و با استفاده از ام دی اف خم شده در پشتی صندلی تولید شده و بیشتر برای اداره ها، سازمان ها و سالن ها و… استفاده می شود. این صندلی بر اساس ساختار تولید آن دارای قیمت های متفاوتی می باشد که شامل گزینه های زیر هستند از جمله:

  • پایه های آن لوله ای لست و جنس کفی آن از پلی یورتان و جنس پشتی آن از اسفنج می باشد و همچنین روکش آن از چرم در رنگ بندی های مختلف می باشد.
  • از کلاف چوب هفت لایه تولید شده و جنس کفی و پشتی آن ابری می باشد
  • اسکلت این نوع صندلی فلزی می باشد.

قیمت خرید صندلی ام پی دسته دار

قیمت خرید صندلی ام پی دسته دار قیمت صندلی دسته دار با توجه به نوسانات بازار، میزان عرضه و تقاضا، نرخ ارز و دلار، کیفیت، ابعاد، برند و… متغیر است. بهترین صندلی ام پی دسته دار را می توانید از این مجموعه با کیفیت عالی خریداری کنید. این صندلی تنوع رنگی بسیار بالایی دارد و در ارتفاع های مختلف قابل مشاهده می شود و افراد بسته به نیاز خود آن را انتخاب می کنند.

قابل ذکر است صندلی ام پی به دلیل سهولت استفاده و راحتی که دارند مورد توجه قرار گرفته اند و افراد می توانند آن را به شکل های مختلف تهیه کنند. در این مجموعه انواع صندلی با درجات کیفی مختلف مشاهده می شود که هر کدام از آنها دارای قیمت های مختلفی هستند و طرفداران خاص خود را دارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما