عرضه صندلی چرخدار فروش به صورت عمده

صندلی چرخدار فروش عمده دارد که با خرید این چرخ ها در قیمت عمده متوجه قیمت بسیار کمتر آن می‌شویم عرضه این چرخ ها در سراسر کشور صورت می‌گیرد ولی خرید از عمده فروشان علاوه بر وجود تنوع و گستردگی بیشتر قیمت بسیار کمتر و مقرون به صرفه تری نیز دارد چون این خرید رابطه مستقیم تری تا تولید کننده دارد و به همین دلیل قیمت کمتری به همراه دارد. 

عرضه صندلی چرخدار فروش به صورت عمده

با صندلی چرخدار بیشتر آشنا شوید

با صندلی چرخدار بیشتر آشنا شویدصندلی چرخدار صندلی با چرخ است ، که هنگام راه رفتن به دلیل بیماری ، آسیب دیدگی ، مشکلات مربوط به سن و یا ناتوانی ، استفاده می شود . این موارد شامل آسیب های نخاعی (paraplegia ، Hemiplegia و quadriplegia) ، شکسته شدن پا (P) ، فلج مغزی ، آسیب مغزی ، Osteogenesis imperfecta aka استخوان های شکننده ، بیماری های عصبی حرکتی (MND) ، مولتیپل اسکلروز (MS) ، دیستروفی عضلانی (MD) ) ، Spina bifida و موارد دیگر. صندلی های چرخدار در قالب های مختلفی برای پاسخگویی به نیازهای خاص کاربران خود ارائه می شوند.

اینها ممکن است شامل سازگاری با صندلی های تخصصی ، کنترل های شخصی و خاص برای فعالیت های خاص باشد ، همانطور که در صندلی های چرخدار ورزشی و صندلی های چرخدار ساحلی مشاهده می شود. وجه تمایز یافته بین ویلچرهای مجهز به برق ، که در آن پیشرانه توسط باتری ها و موتورهای الکتریکی و صندلی های چرخدار دستی ارائه می شود ، جایی که نیروی محرکه یا توسط کاربر / کارفرمای صندلی چرخدار فراهم می شود که ویلچر را با دست فشار می دهد (“خودران”) ، توسط یک مهمان که از عقب با استفاده از دسته (ها) استفاده می کند ، یا توسط یک میزبان در حال فشار از طرف ، از یک پیوست دسته استفاده می کنید

انواع صندلی چرخدار

انواع صندلی چرخدار وجود دارد که در اینجا برخی از آنها را معرفی میکنیم.

صندلی های چرخدار حمل و نقل – صندلی های چرخدار حمل و نقل ، با چهار چرخ کوچکتر تعریف شده اند ، آنها برای استفاده در فضای باز ساخته شده اند و برای حمل و تنظیم فوق العاده سبک هستند و وزن آنها به اندازه 14.5 پوند کم است. صندلی های حمل و نقل کاملاً جمع و جور می شوند تا در هر خودرو یا کمد قرار بگیرند. توجه: صندلی های حمل و نقل فقط توسط یک همراه تحت فشار قرار می گیرند. کاربر صندلی نمی تواند خود را در ویلچر حمل و نقل حرکت کند.

صندلی های چرخدار دستی: صندلی های چرخدار دستی توسط دو چرخ بزرگ خود در قسمت عقب تعریف شده اند ، جایی که کاربر می تواند با استفاده از رینگ های دستی خود را به حرکت درآورد. آنها در 5 گروه کلی برای پاسخگویی به نیازهای شما آمده اند:

صندلی های چرخدار استاندارد: این صندلی های چرخدار پایه اقتصادی شما هستند ، برای استفاده در فضای باز و استفاده تجاری سبک مناسب هستند. با این حال ، آنها سنگین هستند که یک عامل مهم در نظر گرفتن کاربر مجبور به فشار آن وزن است. به علاوه ، پرداختن به این فکر می کند که هنگام مسافرت باید این صندلی ها را به سمت اتومبیل بلند کنید.

صندلی های چرخدار سبک: ساخته شده از مواد سبک تر ، این صندلی های چرخدار شبیه پسر عموزاده های نوع استاندارد خود هستند. عموماً این صندلی ها دارای چرخ و بلبرینگ بهتری هستند و به علاوه وزن کمتری نیز دارند که باعث می شود در موتور خودکشی یا فشار توسط همدم کارآمدتر باشند.

صندلی های چرخدار صندلی عقب:  همانطور که از نام این صندلی پیداست ، صندلی های چرخدار چرخدار ، اجازه می دهد تا افراد نشسته صندلی خود را در صندلی خود بچرخانند. صندلی های چرخدار چرخدار تقریباً به رکورد کامل می رسند.

صندلی های چرخدار سنگین: صندلی های چرخدار سنگین به طور ویژه برای کاربرانی ساخته شده اند که به صندلی گسترده تر و ظرفیت وزنی بالاتر احتیاج دارند. صندلی های چرخدار سنگین ما می توانند تا 700 پوند کاربران را در خود جای دهند.

صندلی های چرخدار عملکرد: فناوری پیشرفته در رده های صندلی چرخدار عملکرد ما از عملکرد بالایی برخوردار است. آنها به گونه ای طراحی شده اند که تقریباً مانند پسوند بدن شما کار کنند. هر بخش از صندلی به نوع بدنه شما و برای کارایی بهینه تنظیم می شود. صندلی های عملکرد در مدل های کلی ارائه می شوند:

صندلی های چرخدار برقی – صندلی های چرخدار قدرت از یک موتور استفاده می کنند تا کاربران خود را به صندلی رانده کند. این صندلی ها برای افرادی با اندام فوقانی ضعیف ساخته شده است ، یا افرادی که نمی توانند مسافت های کوتاه را طی کنند. ما صندلی های چرخدار برق برای خانه و مسافرت داریم. برای افرادی که به وزن بیشتری احتیاج دارند ، حتما صندلی های چرخدار قدرت سنگین ما را بررسی کنید.

چرخ دستی -: چرخ دستی با چرخ دستی دوچرخه را با عناصر قاب صندلی چرخدار ترکیب می کند.

صندلی های چرخدار ورزشی: اگر بسکتبال ، راگبی یا تنیس بازی می کنید ، ما صندلی ورزشی مناسبی برای شما داریم.

صندلی های چرخدار کودکان: کودکان با توجه به رشد و اندازه آنها نیازهای مختلفی دارند ، دسته ما از صندلی های چرخدار بچه ها گزینه های مختلف زیادی را ارائه می دهد.

صندلی های چرخدار با استفاده تجاری: اگر فضای عمومی یا تجاری مانند فرودگاه ، بیمارستان یا مرکز خرید دارید و به صندلی های چرخدار قوی برای استفاده سنگین احتیاج دارید ، صندلی های چرخدار ترمینال ما یا صندلی های چرخدار هواپیما را بررسی کنید .

صندلی های چرخدار حمام: صندلی های چرخدار حمام به کاربر و مراقب این امکان را می دهند که روی سرویس بهداشتی و / یا دوش بدون نیاز به انتقال موقعیت قرار دهند.

قطعات ویلچر: در صورت خراب شدن ویلچر شما و به قطعات تعویض نیاز دارید ، خواه تایرها ، چرخها ، کاستورها ، ساق پا ، اثاثه یا لوازم داخلی ، بازو بازوها ، بازوی بازوها ، لوله های تایر ، ابزارها یا هر چیز دیگری که ممکن است ما به آن نیاز داشته باشیم. اگر نمی توانید قسمت صحیح را پیدا کنید

صندلی چرخدار چگونه طراحی و تولید می شود؟

صندلی چرخدار چگونه طراحی و تولید می شود؟طرح های ویلچر و صندلی های چرخدار با توجه به نیازهای متنوع کاربران با ویژگی های طراحی از قبیل طول کلی ، وزن ، نوع فریم و عرض ، پیکربندی صندلی ، نوع چرخ و کرچک ، بازو و پیاده رو ، موقعیت محور و مکانیسم پیشران ، بسیار متفاوت است. یک تابع نفوذ برای اطمینان از مناسب بودن صندلی های چرخدار ، طراحان و ارائه دهندگان باید نیازهای کاربران در نظر گرفته شده و محیط آنها را کاملاً درک کنند. ویژگی های طراحی باید مطابق با توانایی عملکردی و نیازهای پشتیبانی از وضعیت و همچنین با الزامات محیطی و دوام مطابقت داشته باشد. 

تولید صندلی چرخدار

هنگام طراحی صندلی چرخدار جدید یا انتخاب طرح ویلچر از قبل موجود ، مهم است که بدانید ویلچر در کجا تولید خواهد شد. در مکان های مختلف ، مهارت های فنی ، فناوری موجود ، مواد و اجزای موجود برای تولید متفاوت خواهد بود. به همین دلیل ممکن است صندلی چرخدار طراحی شده برای یک منطقه مناسب در منطقه دیگر نباشد. با این حال ، طرح اساسی ممکن است کاملاً مشابه باشد.

طراحی صندلی چرخدار

نحوه عملکرد یک صندلی چرخدار برای کاربران مختلف در محیط های مختلف است. عملکرد عملکردی ویلچر با طراحی و ویژگی های منحصر به فرد آن تعیین می شود. در هنگام طراحی یا انتخاب برای مصارف مختلف ، سازش های زیادی در نظر گرفته شده است ، اما در کل صندلی چرخدار دستی باید تنظیم شود تا ثبات و قدرت مانور برای عملکرد روزمره بهینه شود. ثبات برای اطمینان از ایمنی و امنیت مشتری در استفاده از صندلی ضروری است. مانور قابلیت دسترسی به فضاهای تنگ و سهولت پیشرانش را دارد. قابلیت تنظیم قدرت و پایداری در ویلچر را می توان با تنظیم محور عقب و موقعیت های کاستور جلو در رابطه با مرکز جرم ویلچر و مشتری تغییر داد. در عمل ، پیکربندی مناسب ویلچر برای مشتری معین باید نیاز آنها به ثبات و قدرت مانور را متعادل کند. از آنجا که تعادل خوبی بین پایداری و قابلیت مانور وجود دارد ، باید پیکربندی ویلچر برای فعالیتهای داخلی و استفاده در فضای باز در محیط های مختلف ارزیابی شود ، همچنین باید با گذشت زمان با توجه به تغییرات مهارت های ویلچر مشتری ، تجربه و وضعیت سلامتی (مانند تنظیم محور) بررسی شود. موقعیت برای جبران افزایش وزن یا از دست دادن).

تفاوت صندلی چرخدار با صندلی معمولی

صندلی معمولی کاربرد خیلی زیادی ندارند مزایا و تفاوت های صندلی چرخدار دارد صندلی چرخدار به عنوان “وسیله ای برای تحرک چرخ دار و پشتیبانی از صندلی برای شخص با مشکل در راه رفتن یا حرکت در محل” تعریف می کنند. بنابراین ، هدف از ویلچر بهبود تحرک شخصی است. هدف از طراحی صندلی چرخدار تولید صندلی های چرخدار است که به خوبی کار می کنند و می توانند صندلی و پشتی مناسب را بدون ایجاد قدرت ، دوام و ایمنی فراهم کنند.

مهم ترین نکات در خرید صندلی چرخدار

مهم ترین نکات در خرید صندلی چرخدارنکات زیادی وجود دارد که در هنگام خرید صندلی چرخدار باید رعایت کنید وقتی مدلهای متنوعی از بین آنها وجود دارد ، بهترین نیازهای کاربران را برآورده می کند. صندلی های چرخدار باید طوری طراحی شده باشند که کاربرانشان بتوانند در بیشترین فعالیت ها مشارکت کنند. به عنوان حداقل ، یک صندلی چرخدار باید به کاربر امکان دهد زندگی سالم تری داشته باشد بدون اینکه تأثیر منفی بر سلامتی یا ایمنی آنها بگذارد. راحتی و ایمنی دو عامل مهم در کیفیت زندگی کاربران طولانی مدت است.

ویژگی های طراحی باید مطابق با توانایی عملکردی و نیازهای پشتیبانی از وضعیت ویو ، و همچنین با الزامات محیطی و دوام باشد.

طبق گفته سازمان بهداشت جهانی ، طراحی ویلچر به عوامل مختلفی بستگی دارد:

 • نیازهای جسمی کاربران
 • محیطی که در آن از صندلی چرخدار استفاده خواهد شد.
 • مواد و فناوری موجود در جایی که ویلچر ساخته و مورد استفاده قرار می گیرد.
 • ملاحظات عمومی
 • صندلی های چرخدار باید طوری طراحی شده باشند که کاربرانشان بتوانند در بیشترین فعالیت ها مشارکت کنند. به عنوان حداقل ، یک ویلچر باید به کاربر امکان دهد زندگی سالم تری داشته باشد بدون اینکه تأثیر منفی بر سلامتی یا ایمنی آنها بگذارد. راحتی و ایمنی دو عامل مهم در کیفیت زندگی کاربران طولانی مدت است. یک بالشتک یک قسمت جدایی ناپذیر از یک صندلی چرخدار محسوب می شود و بنابراین با تمام صندلی های صندلی چرخدار به ویژه برای مصرف کنندگان ویلچر با مشکلات حسی در نظر گرفته می شود تا از بروز فشارهای تهدید کننده زندگی جلوگیری کند
 • سلامتی و ایمنی کاربر
 • اگرچه ممکن است به نظر برسد که هرگونه ویلچر بهتر از ویلچر است ، اما وقتی ویلچر باعث صدمه یا آسیب دیدگی یا سایر خطرات سلامتی شود ، صحیح نیست. بهداشت و ایمنی کاربران هرگز به منظور کاهش هزینه ها به خطر نمی افتد. صندلی چرخدار باید برای اطمینان از ایمنی و سلامتی کاربر طراحی شود. روش های بسیاری وجود دارد که می تواند کاربران را به وسیله صندلی های چرخدار خود مجروح کند.
 • صندلی چرخدار با کوسن ناکافی یا کوسن غیرمجاز می تواند باعث زخم های فشار شود. صندلی های چرخدار ناپایدار می توانند به جلو یا عقب بکشند ، و باعث می شوند کاربران خودشان را مجروح کنند.
 • صدمات شانه ، چه از طریق استفاده بیش از حد و چه از طریق بار زیاد ، می تواند ناشی از ویلچر باشد که خیلی وسیع باشد ، خیلی سنگین باشد یا به طور نادرست برای کاربر ویلچر تنظیم شده باشد.
 • لبه های تیز روی سطوح می تواند باعث ایجاد شکاف در پوست شود که به نوبه خود می تواند منجر به عفونت شود. طراحی ضعیف می تواند منجر به مکان هایی روی ویلچر شود که کاربر بتواند انگشتان یا پوست خود را بچسباند. صندلی های چرخدار که قادر به استفاده روزانه در محیط کاربر نیستند ممکن است زودرس از بین بروند و باعث آسیب دیدن کاربر شوند.
 • قدرت و دوام
 • ویلچرهای مورد استفاده در بیرون از منزل در معرض فرسودگی بیشتر از مواردی است که برای استفاده در داخل خانه یا استفاده در جاده ها و مسیرهای صاف طراحی شده اند. صندلی چرخدار باید به اندازه کافی قوی باشد تا هنگام استفاده از آن دچار نارسایی ناگهانی نشوید. ویلچر باید ساخته شود تا طولانی ترین عمر مفید را داشته باشد و کمترین تعمیر را نیز داشته باشد ، یا در جایی که تعمیرات لازم است باید بتوانید در محل کاربری تعمیر کنید که قطعات جایگزینی به راحتی در دسترس باشند.
 • مناسب برای استفاده
 • صندلی های چرخدار باید برای محیطی که در آن استفاده می شود و برای افراد خاصی که از آنها استفاده می کنند ، مناسب باشد. طراحی یک ویلچر مناسب همه نیست. در هنگام طراحی یا انتخاب صندلی های چرخدار ، باید به محیط و نحوه استفاده از صندلی چرخدار فکر کنید.

عرضه صندلی چرخدار با نازلترین قیمت

عرضه صندلی چرخدار در نازل ترین قیمت در سراسر کشور صورت می‌گیرد این صندلی ها در بهترین کیفیت تولید میشود و به همین دلیل سالانه شاهد صادرات موفق و فروش صندلی چرخدار به مقدار زیاد در ایران هستیم نمایندگان زیادی وجود دارند که با مراجعه به آنها می‌توان از این قیمت های استثنایی دیدن کرد.

تماس با ما