عرضه صندلی دانش آموزی فایبرگلاس دسته دار

صندلی دانش آموزی دسته دار یکی از اصلی ترین تجهیزاتی است که همه دانش آموزان برای تحصیل به صورت مداوم و مستمر با آن سر و کار داشته و از آن استفاده می نمایند. این وسیله اگر برابر استاندارد های لازم نباشد قطعا صدمات جبران ناپذیری را برای دانش آموزان به بار خواهد آورد. این محصول توانسته درراستای استاندارد سازی وسایل و تجهیزات مدارس کمک شایانی را به جامعه آموزشی کشور ارائه کند

عرضه صندلی دانش آموزی فایبرگلاس دسته دار

ویژگی های صندلی محصلی استاندارد

ویژگی های صندلی محصلی استاندارد

صندلی محصلی جزو یکی از اساسی ترین ابزار آموزشی می باشد که اهمیت بسزایی در چگونگی کسب علم برای دانش آموزان دارد. شاید برای شما هم سوال باشد که اصولاً به چه نوع صندلی می شود صندلی استاندارد گفت، در پاسخ به این سوال می توان این گونه جواب که اولین عامل باکیفیت بودن این محصول این خواهد بود که بر اساس تحقیقات انجام گرفته یا به اصطلاح، علم ارگونومی بدن پای دانش آموز در حالت نشستن پای روی زمین قرار داشته باشد طوری که بین کف پا و نشیمن‌گاه یک زاویه ی حدوداً 90 درجه تشکیل شود. تا قوس یا گودی خاص ستون فقرات در حالت صحیح خود قرار بگیرد.

دانش آموز باید بتواند به صورت کاملا آزاد و راحت روی صندلی حرکت کرده و سطح ارتفاع صندلی تا لبه میز جلویی به حدی باشد که آرنج دست روی کنترل داشته باشد. استاندارد بودن نشیمن‌گاه باعث خواهد شد تا فاصله و زاویه بین سر و گردن از 20 درجه بیشتر نشود تا دانش آموز با درد ستون فقرات و گردن در هنگام مطالعه روبه رو نه شود.

تولید کنندگان حرفه ای در طراحی و ساخت انواع صندلی های تحصیلی بر اساس اندازگیری تن سنجی و ارگونومیک قبل از تولید، همه فاکتور های مورد نظر را مد نظر قرار داده و محصولی متناسب با شرایط جسمی دانش آموزان ارائه خواهند نمود.

 

قیمت نهایی صندلی دانش آموزی دسته دار

قیمت نهایی صندلی دانش آموزی دسته دار

صندلی دانش آموزی فایبرگلاس در سطح بازار جزو پر فروش ترین انواع محصولات آموزشی محسوب می شود. این محصول دارای استاندارد بوده و از مواد اولیه با کیفیت و مرغوب تولیددمی شود. 

تولیدکنندگان این نوع از محصولات توانسته‌اند با کمک متخصصین و طراحان خبر صندلی متناسب با نیاز دانش آموزان طراحی و تولید نمایند. که علاوه بر رفع نیاز های آموزشی کشور آمادگی صادرات آن را نیز به بازار های جهانی دارا می باشند.

چنانچه شما برای خرید صندلی های دانش آموزی فایبر گلاس دسته دار به دنبال مرکز و محل فروش معتبر هستید  می توانید از طریق مراجعه به سایت ما و کسب راهنمایی و مشاوره تخصصی خریدی مطمئن و اقتصادی را تجربه نمایید.

تماس با ما