صادرات انواع صندلی جک دار اداری

صندلی جک دار اداری، صندلی مخصوص برای کارمندان سازمان ها و هر اداره ای است که ساعت های زیادی مشغول به کار هستند و احساس خستگی و درد در ناحیه ستون فقرات را دارند، مدیران برای حفظ سلامتی و آسایش و راحتی کارمندان خود از این صندلی ها سفارش می دهند. این صندلی تحمل وزن تا 120 کیلوگرم را دارد. این صندلی ها استاندارد بوده و متناسب با ساختار و آناتومی بدن تولید می شود و باعث حفظ سلامتی بدن می شود، این محصول مشتریان زیادی از داخل و خارج کشور جذب کرده است . صادرکنندگان و همه افرادی که در زمینه صادرات صندلی جک دار فعالیت می کنند بر این باور هستند که با فعالیت در این زمینه می توان باعث رونق اقتصاد در کشور و چرخه ارزآوری برای کشور شد. تمام کشورهایی که این محصول به کشورشان وارد می شود از این محصول بسیار راضی هستند.

صادرات انواع صندلی جک دار اداری

دلایل محبوبیت صندلی جک دار اداری

دلایل محبوبیت صندلی جک دار اداری

صندلی جک دار اداری، دارای مزیت هایی است.

  1. این صندلی به خوبی از قسمت های پشت ( کمر، شانه، کتف، پهلو) به خوبی محافظت می کند و هیچ آسیبی به هیچ کدام از قسمت ها وارد نمی کند.
  2. مزیت دیگر این صندلی این است که با استفاده از جک، می توان ارتفاع صندلی از سطح زمین را مطابق با قد خود کم یا زیاد کرد و دیگر نیازی به کشیدن و خم شدن و قوز کردن نداشته باشند.
  3. این صندلی چرخشی می باشد که دارای چرخش 360 درجه می باشد و دارای پنج پره چرخ های محکم و با دوام و مقاوم است و می توان به راحتی در اتاق کار بدون بلند شدن جا به جا شد و کارها را به راحتی انجام داد.
  4. این صندلی، دارای جاپا می باشد، که این جاپا باعث تعادل و راحتی پاها روی صندلی می شود.
  5. از مزیت های این صندلی داشتن دسته می باشد که کارمندان هنگام استراحت می توانند از آن استفاده کنند.
  6. سر به راحتی در قسمت بالای صندلی قرار می گیرد و حس راحتی و آسایش را به وجود می آورد.

فروشنده صندلی جک دار اداری

فروشنده صندلی جک دار اداری مشتریان و خریداران همیشه دنبال محصولی با کیفیت هستند و محصولی با کیفیت است که بهترین مواد و جنس خوب رو داشته باشد، فروشنده صندلی جک دار اداری موطف هست محصولی با کیفیت و تضمین شده را به مشتریان پیشنهاد دهد. با مراجعه به فروشگاه های صندلی جک دار اداری می توان محصولی با کیفیت و درجه یک را با بهترین قیمت خریداری کرد. این محصول هم به صورت عمده و هم تکی به فروش می رسد. هدف این فروشگاه، کسب رضایت و تحویل به موقع به مشتری است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما