بازرگانی ژست تک
پنج شنبه , مرداد ۲ ۱۳۹۹
خانه / صادرات صندلی / صادرات انواع صندلی ثابت

صادرات انواع صندلی ثابت

امروزه راحتی، اولویت هر انسانی در زندگی قرار گرفته است و اساسا تمام تلاش ها نیز در همین راستا و برای کسب آرامش است. حال این آرامش می تواند از طرق مختلف کسب شود که یکی از آن ها استفاده از وسایل و ابزاری است که افراد به صورت روزمره از آن استفاده می کنند. یکی از این ابزار می تواند صندلی باشد.

انواع صندلی ثابت

صندلی می تواند انواع مختلفی داشته باشد که نمونه مهم آن صندلی ثابت است که می توان نام برد. صندلی های ثابت در جاهای مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. آشپزخانه
 2. باشگاه
 3. ادارات
 4. مساجد
 5. پارک ها
 6. مکان های عمومی

انواع صندلی ثابت

صادرات صندلی ثابت

امروزه در تمامی مکان های عمومی و … از صندلی های ثابت استفاده می کنند. صادرات صندلی ثابت را می توان جزء بیشترین محصولات صادراتی ایران نامید. صادرات صندلی ثابت می تواند به ارز آوری کشور کمک بسیاری کند و کشورهای زیادی هستند که واردات خود را از ایران انجام می دهند. تعدادی از آن ها عبارت‌اند از:

 • ترکیه
 • افغانستان
 • روسیه
 • پاکستان
 • بحرین
 • عراق
 • ترکمنستان

این تنها تعدادی از کشورهایی بود که ایران سالانه صندلی های ثابت خود را برای آن ها ارسال می کند. بسباری از کشورهای آفریقایی و اروپای شمالی هستند که صندلی های ثابت خود را از ایران تهیه می کنند.
صادرات صندلی ثابت

طرح صندلی ثابت

صندلی های ثابتی که در ایران تولید می شوند از طرح ها و رنگ های مختلفی است. اما بیشترین طرحی که از صندلی های ساده به چشم می خورد طرح ساده است که مشتریان زیادی هم دارد.
جنس اغلب صندلی های ساده از فلز است، زیرا فلز هم دوام بیشتری دارد و هم کیفیت آن در برابر شرایط جوی مختلف کاهش پیدا نمی کند. به همین دلیل فروش صندلی ثابت فلزی از صندلی های دیگر بیشتر است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات صندلی انتظار به عراق

شما نیز حتماً به مکان هایی قدم گذاشته اید که یا دارای صف های طولانی …

کانال تلگرام اینستاگرام