صادرات انواع صندلی اداری ایرانی

می توان گفت صنعت صندلی های اداری محصولات بسیار زیادی را پوشش می دهد. مبل، کشو، میز، صندلی، پارتیشن و هر چیزی که در فضای اداره ها مورد استفاده قرار می گیرد در گروه صادرات انواع صندلی ایرانی قرار می گیرد. با افزایش اداره های کوچک و بزرگ در سراسر جهان تقاضای خرید این کالا بسیار زیاد بوده است.

کشورهای پیشگام صادرات صندلی

 1. چین
 2. کانادا
 3. ایتالیا
 4. آلمان
 5. آمریکا

در گذشته این کشورهای که در بالا به آن ها اشاره شد در صادرات این محصول پیشگام بودند و درآمد خوبی را از این راه بدست می آوردند. ولی در حال حاضر کشور ایران نیز مانند سایر کشورهای پیشگام در صادارت انواع صندلی ایرانی با کیفیت و زیبا در رتبه خوب جهانی در این صنعت قرار گرفته است.
کشورهای پیشگام صادرات صندلی

شاخص موثر در صادرات انواع صندلی ایرانی

 1. طراحی محصول
 2. تضمین و پشتیبانی کالا
 3. کنترل کیفیت کالا
 4. اصلاح تعرفه گمرک و بازاریابی راهبردی این کالا از لحاظ ترتیب وزن کالا
 5. کیفیت مواد اولیه به کار برده شده

صادرات انواع صندلی ایرانی به کشورهای همجوار نه تنها برای کشور ما بلکه برای آن ها نیز از لحاظ هزینه تمام شده به‌ صرفه تر خواهد بود. چرا که این کالاها به دلایلی که در بالا بیان شد دارای کیفیت و مقاومت بالا بوده و از لحاظ قیمت چند برابر برای آن ها ارزان تر می باشد.
شاخص موثر در صادرات انواع صندلی ایرانی

انواع صندلی های اداری

 1. مدیریتی
 2. نوجوان
 3. دانش آموزی
 4. کامپیوتر
 5. معاونت
 6. کنفرانسی
 7. کارمندی
 8. آرایشگاهی
 9. آزمایشگاهی

تولید کنندگان انواع صندلی اداری را با کیفیت و استاندارد بالا تولید می کنند تا بتوانند مشتریان بیشتری را برای تأمین نیازهای آن ها راضی نگه دار و مشتری همیشگی خود کنند هرچند ایران در خاورمیانه از لحاظ صادرات انواع صندلی اداری حرف اول را می زند اما تلاش دارد صادرات خود را به کشورهای اروپای و …. افزایش دهد.
تجار و بازرگانان محترم می توانند جهت صادرات انواع صندلی ایرانی با ما تماس بگیرند.
انواع صندلی های اداری

تماس با ما