خرید عمده صندلی پایه ثابت نوردی

خرید عمده صندلی ثابت نوردی به میزان بالایی توسط اقشار مختلف مردم صورت می گیرد؛ زیرا این صندلی ها در زمره بهترین نمونه های وسایل نشستن با پایه ثابت قرار گرفته اند؛انواع صندلی پایه ثابت نوردی را می توان در اماکن مختلف اداری، تجاری و حتی منزل استفاده کرد.خرید عمده صندلی پایه ثابت نوردی

مشخصات صندلی ثابت نوردی

مشخصات صندلی ثابت نوردی صندلی را می توان به عنوان یکی از مهم ترین و پرکاربردترین لوازم زندگی مدرن محسوب کرد؛ هر چند که این وسایل سال هاست که جای خود را در ادارات باز کرده اند؛ اما روز به روز بر میزان استفاده از آنها در خانه و سایر مکان ها افزوده می شود؛ چرا که باعث احساس راحتی بدن در هنگام نشستن شده و در صورت رعایت استانداردهای لازم به سلامت ستون فقرات و سایر اندام های بدن کمک می کنند.

امروزه صندلی ها با تنوع فوق العاده ای از لحاظ جنس، مدل و اندازه تولید می شوند؛ در یک دسته بندی بسیار کلی می توان ارقام مختلف این محصول را به دو گروه ثابت و متحرک تقسیم نمود.

در حالت کلی صندلی های پایه ثابت، بسیار پرمصرف بوده و به نوبه خود متنوع می باشند؛ صندلی ثابت نوردی، یکی از بهترین محصولات این حوزه به شمار می رود.
مهم ترین مشخصه این صندلی ها، استاندارد بودن آنها از لحاظ اندازه و شکل ظاهری و همچنین قابلیت جا به جایی آسان آنها است.
لازم به ذکر است که صندلی های نوردی ثابت، یک پشتی هلالی و قوس مانند دارند؛ به این ترتیب با شرایط بدنی اکثر افراد سازگار می باشند.
این صندلی ها به طور معمول از فلز و چرم ساخته شده؛ بسیار مرغوب و بادوام هستند.

محل فروش انواع صندلی ثابت نوردی

محل فروش انواع صندلی ثابت نوردی همان طور که در بخش قبل نیز بیان شد؛ ویژگی بارز صندلی نوردی از لحاظ ظاهری، این است که قسمت پشتی آن، دارای یک تکیه گاه قوس دار در بالا بوده؛ در حالی که فاصله بین نشیمنگاه تا پشتی هلالی شکل آن، تقریبا خالی بوده و این دو بخش با میله های فلزی به هم متصل شده اند.

نکته شایان ذکر، این است که در محل فروش صندلی ثابت نوردی، انواع مختلف این کالا مشاهده می کنیم؛ چرا که صندلی های پایه ثابت نوردی از جنبه های مختلف با هم فرق دارند.
در ادامه به برخی از زمینه های تفاوت آنها اشاره می کنیم:

  • نوع و کیفیت مواد اولیه تولید صندلی ثابت نوردی
  • محل تولید و برند محصول
  • کیفیت تولید و شکل ظاهری صندلی از لحاظ یکنواختی و سالم بودن
  • طرح و رنگ صندلی ثابت
  • ابعاد قسمت های مختلف صندلی (پایه، پشتی، ارتفاع کلی و …)

همه موارد ذکر شده در بالا به نوبه خود بر قیمت صندلی ثابت نوردی تاثیر می گذارند.

تماس با ما