خرید صندلی لهستانی با قیمت مناسب

شاید شما از جمله افرادی باشید که به زیبایی دکوراسیون منزلتان از اهمیت بالای برای شما قرار دارد به همین منظور می توان به شما این پیشنهاد را کرد که از صندلی لهستانی برای هرچه زیباتر کردن فضای گرم زندگی خود به کار برد. این نوع صندلی را می توان در قسمت های مختلف خانه برای دکوراسیون قرار داد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

موارد استفاده خرید صندلی لهستانی

 1. به عنوان صندلی کانتر
 2. میز نهارخوری
 3. میز تحریر
 4. پشت میز کار
 5. کنار میز تلفن
 6. کافی شاپ
 7. رستوران ها

شما هنگامی که صندلی لهستانی را برای دکوراسیون اپن منزل خود استفاده می کنید در واقع باید به این نکته توجه داشته باشید که این صندلی ها دارای پایه های کوتاهی می باشند اما امروزه به دلیل طرفدارانی که این نوع صندلی پیداکرده اند آن ها را با پایه های بلند نیز تولید می کنند تا بتوانند خواسته تمامی مشتریان را تأمین کنند.
موارد استفاده خرید صندلی لهستانی

صندلی با قیمت مناسب

 1. نمایندگی های عرضه میز و صندلی
 2. نمایشگاه های مبلمان و صندلی
 3. فروشگاه های اینترنتی
 4. نمایندگی های عرضه کننده

شاید این سوال در ذهن شما به وجود آمده باشد که صندلی لهستانی با دیگر صندلی ها چه فرقی دارد. فرق این صندلی در پیچ و خم های چوبی است که در بعضی از قسمت های صندلی به کار برده شده است. به دلیل این که این سبک را اولین بار یک لهستانی در ایران به وجود آورده به این نام معروف گردیده است.
صندلی با قیمت مناسب

جنس چوب صندلی

 1. چوب گردو
 2. راش
 3. پردو

این نوع صندلی ها از جنس چوب های متفاوت، زیبا، مقاوم و قابل انعطاف ساخته شده اند. از این سبک پیچ و خم های چوبی که در طراحی صندلی لهستانی به کار برده شده است امروزه علاوه بر تولید صندلی در سایر تولیدات چوبی که در ادامه بیان خواهیم کرد به کار گرفته شده است.
جنس چوب صندلی

سبک صندلی لهستانی

 1. میز نهارخوری
 2. تخت
 3. لوستر
 4. مبل
 5. نیمکت
 6. گهواره
 7. صندلی گهواره ای

پس شما هنگام خرید این نوع صندلی زیبا باید به جنس چوب به کار برده شده توجه کامل را داشته باشید که جنس چوب کار برده شده از کیفیت بالای برخوردار باشد و از متخصصین این امر حتماً راهنمایی لازم را بگیرید.

تماس با ما