بازرگانی ژست تک
پنج شنبه , مرداد ۱۶ ۱۳۹۹
خانه / صندلی محصلی / تولید صندلی محصلی چوبی با بهترین کیفیت

تولید صندلی محصلی چوبی با بهترین کیفیت

دانش آموزان و محصلان برای اینکه بتوانند تدریس کنند نیاز به تجهیزاتی ابتدایی دارند. یکی از این تجهیزات صندلی محصلی چوبی است که امروزه در بیشتر مراکز آموزشی دیده می شود. این ثندلی دارای طراحی منحصر به فرد بوده که شرایط نشستن را برای افراد فراهم می کند. جنس چوب آن بسیار مقاوم است و افراد با هر وزنی می توانند از آن استفاده کنند.‌ بسیار جادار و امن است و به دلیل وزن سبک حمل و نقل آسانی دارد. پایه های آن بیشتر آهنی است تا بتواند وزن اشخاص را تحمل کند. اغلب دارای میز کوچکی هستند که به صندلی چسبیده و برای گذاشتن وسیله گزینه مناسبی است. 

تولید صندلی محصلی چوبی با بهترین کیفیت

فرق قیمت صندلی محصلی چوبی با صندلی محصلی چرمی

فرق قیمت صندلی محصلی چوبی با صندلی محصلی چرمیقیمت صندلی چوبی با صندلی محصلی چرمی متفاوت است. چرم به دلیل کیفیت بالاتر و کارایی و دوام بیشتر نرخ بالاتری را هم به خود اختصاص می دهد. این نرخها بر اساس کیفیت و جنس و سایز و نحوه فروش محصولات مشخص می شود. 

هر چه سایز صندلی بزرگ تر باشد چون مواد اولیه بیشتری برای ساخت آن به کار می رود ارزش بیشتری هم دارد. نمونه های چوبی دارای روگش های معمولی هستند و شما می توانید انها را با قیمت کمتری خریداری کنید. اما نمونه هایی که روکش چرم دارند گران تر هستند. 

اگر فروش به صورت عمده انجام شود نرخ مناسب تری نسبت به نمونه های تکی دارد. به همین دلیل بیشتر افراد به این شیوه گرایش پیدا کرده اند تا بتوانند در هزینه ها صرفه جویی کنند. 

قیمت روز صندلی محصلی چوبی

قیمت روز صندلی محصلی چوبیقیمت روز صندلی محصلی چوبی به عوامل مختلفی بستگی دارد و هر کدام از مواد اولیه نقش مهمی را ایفا می کنند، اما عوامل دیگری مانند نوسان هم می تواند به راحتی هزینه ها را متحول کند و هر روز نرخ جدیدی را برای محصولات معین کند. قیمتهایی که امروزه بر جامعه حاکم شده جلوه خوبی ندارد و مشتری را با مشکلات فراوانی رو به رو می کند.

مشتری قبل از خرید ابتدا تمایل دارد تا لیست قیمت محصول را از طریق سایت و تولیدی ها تهیه کرده و با مقایسه قیمتها خرید ایده آل خود را با کمترین هزینه انجام دهد. قیمت این صندلی در مقابل کیفیت بالای آن بسیار مناسب بوده که همین امر رقابت را برای خرید ان تشدید می کند و باعث عرضه بیشتر محصول به بازار شده است.‌

این قیمت روز در سایت های آنلاین قابل مشاهده است و شما می توانید به صورت بروز آنها را دنبال کرده و با مقایسه آنها خرید خود را انجام دهید. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صندلی محصلی تاشو

قیمت انواع صندلی محصلی تاشو

با وجود اینکه در حال حاضر بسیاری از فضاها از جمله فضاهای آموزشی دارای متراژ …

کانال تلگرام اینستاگرام