بازرگانی ژست تک
یکشنبه , مرداد ۵ ۱۳۹۹
خانه / صندلی اداری / تولیدی برتر صندلی اداری در سال ۹۸

تولیدی برتر صندلی اداری در سال ۹۸

در سالهای گذشته با توجه به عدم دسترسی تولید کنندگان داخلی به مواد اولیه و فناوری مورد نیاز محصولاتی نظیر صندلی ادارای این محصولات توسط شرکت های خارجی تولید و به بازار ایران عرضه می گردید. اما امروزه با توسعه صنعت فولاد و غنی سازی داخلی در زمینه تولید انواع فلز و فولاد تولید این محصولات در طرح های مختلف و با تنوع و کیفیت بالا و با برند صندلی اداری ایرانی در داخل کشور امکان پذیر است.به طوری که امروزه با امکان تولید صندلی هایی کارا و با کیفیت بالا برای هر برندی با اطمینان نمی توان در مورد تولیدی صندلی اداری برتر صحبت کرد. از جمله برندهای معروف تولید کننده و فعال در زمینه فروش صندلی اداری می‌توان به نیلپر، راحتیران، هلگر، صنایع نظری، راد سیستم و… اشاره کرد.

تولیدی برتر صندلی اداری در سال 98

ویژگی های ممتاز صندلی اداری راحت

ویژگی های ممتاز صندلی اداری راحت

صندلی اداری از پر طرفدارترین محصولاتی می باشند که به وسیله تولید کنندگان داخلی ساخته می شوند که به دلیل استفاده طولانی مدت در محیط کار علاوه بر زیبایی و راحتی باید از استحکام و کیفیت بالایی نیز بر خوردار باشند.

انجام کار به صورت نشسته به ویژه اگر صندلی مورد استفاده نا متناسب با نوع کار و فرد استفاده کننده باشد عامل مهمی در ایجاد کمر درد و اختلالات ناحیه کمر می باشد.

همچنین صندلی اداری راحت صندلی است که علاوه بر زیبایی، دوام و کیفیت با توجه به نیازمندی های شغل و در نظر گرفتن ابعاد بدنی کاربر و اصول ارگونومی طراحی و ساخته شده باشد. دارای قابلیت تنظیم ارتفاع صندلی و ارتفاع تکیه گاه ساعد بوده و همچنین امکان تغییر شیب و زاویه پشتی صندلی را دارا باشد. پشتی صندلی متناسب با آناتومی ستون فقرات طراحی تا حمایت کامل از ناحیه کمر به عمل آورده و در استفاده طولانی مدت از آسیب به ناحیه کمر و ستون فقرات جلوگیری کند. کفی آن نرم و قابل انعطاف و از الیاف قابل تنفس در ساخت آن استفاده شده باشد. جنس الیاف به کار برده شده در ساخت صندلی به گونه ای باشد که از سر  خوردن و عرق کردن کاربر در طولانی مدت جلوگیری کند. صندلی اداری باید دارای قابلیت تنظیم ابعاد جهت جمعیت استفاده کننده بوده تا کاربران بتوانند با توجه به ویژگی‌ها و ابعاد بدنی متناسب با خود آن را تنظیم کرده که این امر می‌تواند باعث کاهش اختلالات اسکلتی_عضلانی و افزایش سطح کارایی و سلامتی افراد در طولانی مدت گردد.

بهترین برند مبلمان اداری در بازار سراسر کشور

بهترین برند مبلمان اداری در بازار سراسر کشور

مبلمان اداری شامل انواع میز اداری، صندلی اداری، مبل اداری، نیم ست، کتابخانه، مبلمان راحتی، صندلی انتظار، بوفه و …. می باشد که ساخت آن در میان تواید کنندگان ایرانی جایگاه ویژه ای دارد.

امروزه انواع مبلمان اداری با طرح های  متنوع و فراوان به وسیله صنایع و تولید کنندگان داخلی ساخته و به بازار ارائه می گردند.

با توجه به پیشرفت چشمگیر برندهای ایرانی تولید مبلمان اداری در چند سال اخیر و حتی تبدیل شدن آنها به رقیبانی سرسخت برای رقبای خارجی نمی توان با اطمینان تنها یک برند داخلی را به عنوان تولید کننده و برند برتر ایرانی معرفی کرد.

قیمت انواع صندلی انتظار در شرکت تولیدی

قیمت انواع صندلی انتظار در شرکت تولیدی

با توجه به نوسانات قیمت تجهیزات و مواد اولیه جهت ساخت و تولید صندلی و تنوع کیفیت و نوع صندلی‌های انتظار  نمی توان مقدار ثابتی را برای قیمت صندلی اداری و  انتظار در نظر گرفت.

تولید کنندگان برتر میز و صندلی کامپیوتر در سال ۹۸

تولید کنندگان برتر میز و صندلی کامپیوتر در سال 98

توجه به این نکته که مبلمان اداری مورد نیاز را باید با توجه به نوع شغل و نیازمندی های وظیفه مورد نظر انتخاب کرد  بسیار حائز اهمیت می باشد.

تولید میز و صندلی کامپیوتر در سال های اخیر با توجه به نیازمندی های شغل و رعایت اصول ارگونومی و ابعاد بدنی کاربر توسط تولید کنندگان داخلی و با رقابت نزدیک در حال تولید و ارائه به بازار می باشد. با توجه به رقابت نزدیک و تنگاتنگ بین تولید کنندگان نمی‌توان تنها یک تولیدی میز و صندلی را به عنوان تولید کننده برتر معرفی کرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاور شما: خسرو نیکخواه
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123677426
تلفن ثابت: 02128428836
شماره فکس: 02128428836
آدرس کانال: zhesttak@
پیامک پشتیبانی: ۰۹۳۷۴۲۱۸۰۴۳
پست الکترونیکی: zhesttak@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش صندلی اداری درجه یک

صندلی ها از جمله ابزار های پرکاربرد در زندگی روزمره هستند که به سبب کارایی بسیار می توان آنها را در نمونه های مختلفی تهیه کرد. صندلی اداری از جمله محصولات پر فر

کانال تلگرام اینستاگرام