بازار خرید صندلی اداری طبی باکیفیت

صندلی اداری یکی از مهمترین وسایل برای هر دفتر کاری محسوب می گردد. صندلی اداری را باید بر مبنای راحتی و آرامش فردی که قرار است بر روی آن نشسته و ساعات متمادی به کار بپردازد، انتخاب نمود. بهترین یکی از خصوصیات مهم یک صندلی خوب، طبی بودن آن می باشد. صندلی اداری طبی یعنی یک صندلی که بر مبنای استانداردهای خاص و بر مبنای اصول طراحی و ساخته بشود.

بازار خرید صندلی اداری طبی باکیفیت

انواع گوناگون صندلی اداری طبی

انواع گوناگون صندلی اداری طبی آیا شما می دانید که به چه نوع صندلی طبی نیاز دارید؟ در اینجا به معرفی انواع صندلی اداری طبی می پردازیم

  • صندلی کارمندی طبی: این مدل صندلی معمولا برای نشستن های طولانی مدت و همچنین کار با کامپیوتر کارآیی دارند. این صندلیها با امکان تنظیم وزنی که بین زانو و بالشتک های صندلی دارند، کار کردن برای کارمندان را راحت تر می کنند.
  • صندلی مدیریت طبی: این مدل صندلی عموما دارای قیمت بیشتری به نسبت صندلی کارمندی بوده و طراحی شکیل تری نیز دارد. معمولا قسمت تکیه و پشت این صندلی بلندتر بوده و بالشتک های نرم تر و با کیفیت تری نیز دارد. ضمن اینکه اکثر این مدل صندلیها دارای ویژگی های استاندارد و ارگونومیک می باشند.
  • صندلی کنفرانس طبی: این نوع صندلی نیز برای اتاق کنفرانس و همچنین اتاقهایی که جلساتی گروهی در آن تشکیل می گردد کاربرد دارد. این صندلیها نیز برای جلوگیری از خستگی افراد، بالشتک های کمری مخصوصی دارند.
  • صندلی انتظار طبی: این نوع صندلی هم برای اماکنی مثل مراکز تماس و مراکز کاری که 24 ساعته آمد و رفت افراد در آنجا صورت می پذیرد، مناسب است. این صندلیها با فریم های با کیفیتی که در آنها بکار رفته و همچنین پشتی های راحت و کلفتی که دارند طراحی شده و مورد استفاده قرار می گیرند.
  • صندلی آزمایشگاهی طبی: این صندلی هم طوری طراحی می گردد که عوامل آزمایشگاه و پرسنل اماکن پزشکی بتوانند به راحتی هرچه تمام تر کارهای خود را انجام دهند. این صندلی در مدل های مختلفی چون: با دسته یا بدون دسته، با چرخ یا بدون چرخ و دارای پشت یا بدون پشتی طراحی و عرضه می گردند.
  • صندلی کانتر طبی: این صندلی با ارتفاع زیاد طراحی می شود و به همین خاطر معمولا برای نگهبانان و مسئولین بخش ورود و خروج ادارات و اماکن دولتی و غیر دولتی کاربرد دارد. وزن کم، نرم بودن و در بعضی مدلها امکان تنظیم ارتفاع نیز در آنها وجود دارد.
  • صندلی ارگونومیک طبی: فرق این صندلی طبی با بقیه صندلیها، امکان تنظیم بهتر پشتی و عمق و نشیمنگاه و کمر می باشد.

قیمت خرید صندلی اداری طبی تهران

قیمت خرید صندلی اداری طبی تهران مرکز فروش تک صنعت، آرسیت

فروش و پخش صندلی اداری مرغوب و استاندارد در انواع مختلف و با بهترین قیمت، بصورت تضمینی فقط در شهر تهران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما